О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 368 "Об утверждении бюджета Коптогайского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 3 сентября 2020 года № 442. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 сентября 2020 года № 7409. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 368 "Об утверждении бюджета Коптогайского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6662, опубликованное 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "70 450" заменить цифрами "81 261";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "67 979" заменить цифрами "78 790";
в подпункте 2):
затраты – цифры "70 845,7" заменить цифрами "81 656,7";
2. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 368 "2020-2022 жылдарға арналған Көптоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 қыркүйектегі № 442 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қыркүйекте № 7409 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 368 "2020-2022 жылдарға арналған Көптоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6662 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кiрiстер - "70 450" сандары "81 261" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі - "67 979" сандары "78 790" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар - "70 845,7" сандары "81656,7" сандарымен ауыстырылсын;
2. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.