О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 367 "Об утверждении бюджета Уилского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 15 декабря 2020 года № 464. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 декабря 2020 года № 7809. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 367 "Об утверждении бюджета Уилского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6655, опубликованное 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "595 801" заменить цифрами "560 335";
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "584 084" заменить цифрами "548 618";
в подпункте 2):
затраты – цифры "629 077,9" заменить цифрами "593 611,9";
в пункте 5:
в подпункте 1):
цифры "35 949" заменить цифрами "21 689";
в подпункте 2):
цифры "4 185" заменить цифрой "0";
в подпункте 5):
цифры "221 762" заменить цифрами "220 241";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 367 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 464 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 7809 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 367 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6655 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "595 801" сандары "560 335" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "584 084" сандары "548 618" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "629 077,9" сандары "593 611,9" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
1) тармақшасында:
"35 949" сандары "21 689" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"4 185" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"221 762" сандары "220 241" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.