О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 370 "Об утверждении бюджета Саралжинского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2020 года № 474. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 декабря 2020 года № 7860. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 370 "Об утверждении бюджета Саралжинского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6656, опубликованное 14 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы– цифры "84 145" заменить цифрами "80 482",
в том числе:
поступления трансфертов–цифры "82 249" заменить цифрами "78 586";
в подпункте 2):
затраты –цифры "85 235,6" заменить цифрами "81 572,6".
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "755" заменить цифрой "0";
в подпункте 2):
цифры "8 500" заменить цифрами "5 592";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 370 "2020-2022 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 474 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 7860 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 370 "2020-2022 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6656 тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "84 145" сандары "80 482" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "82 249" сандары "78 586" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "85 235,6" сандары "81 572,6" сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақта:
1) тармақшасында:
"755" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"8 500" сандары "5 592" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.