Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2021-2023 годы
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 480. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 января 2021 года № 7978. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Уилского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 230 539 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 776 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 551 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 219 212 тысяч тенге;
2) затраты – 231 464,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -925,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 925,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 925,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 19.11.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в бюджете Уилского сельского округа на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 68 992 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 939 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 566 тысяч тенге;
неналоговое поступления – 346 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 027 тысяч тенге;
2) затраты – 58 523,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 584,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 584,9 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1 584,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 19.11.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).

2021-2023 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 480 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 7978 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 230 539 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 776 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 551 мың теңге;
трансферттер түсімі – 219 212 мың теңге;
2) шығындар – 231 464,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -925,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 925,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 925,1 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 93 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 68 992 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2021-2023 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округ бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 56 939 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 346 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 027 мың теңге;
2) шығындар – 58 523,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 584,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 584,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 584,9 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 93 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть в бюджете Саралжинского сельского округа на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 26 959 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Коптогайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 144 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 784 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 198 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 162 тысяч тенге;
2) затраты – 36 246,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -102,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102,6 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 102,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 19.11.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 22 467 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 161 495 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 653 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 185 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 159 657 тысяч тенге;
2) затраты – 161 939,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -444,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 444,7 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 444,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 19.11.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть в бюджете сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 28 477 тысяч тенге.
8-1. Учесть в бюджете сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
1) 8 773 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".

4. 2021 жылға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 26 959 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. 2021-2023 жылдарға арналған Көптоғай ауылдық округ бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 36 144 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 784 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 198 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 162 мың теңге;
2) шығындар – 36 246,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -102,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 102,6 мың теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 93 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021 жылға арналған Көптоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 22 467 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. 2021-2023 жылдарға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 161 495 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 653 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 185 мың теңге;
трансферттер түсімі – 159 657 мың теңге;
2) шығындар – 161 939,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -444,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 444,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 444,7 мың теңге.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 93 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 28 477 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
8-1. 2021 жылға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 8 773 мың теңге.

Сноска. Решение дополнено пунтком 8-1 в соответствии решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 19.03.2021 № 32 (вводится в действие с 01.01.2021).
8-2. Учесть в бюджете сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 78 972 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-2 в соответствии с решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 16.09.2021 № 80 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 158 176 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 083 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 47 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 157 046 тысяч тенге;
2) затраты – 158 289,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -113,4 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 113,4 тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 113,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 19.11.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть в бюджете Караойского сельского округа на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 21 273 тысяч тенге.
10-1. Учесть в бюджете Караойского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
1) 11 257 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".
Сноска. Решение дополнено пунтком 10-1 в соответствии решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 19.03.2021 № 32 (вводится в действие с 01.01.2021).
10-2. Учесть в бюджете Караойского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 101 322 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-2 в соответствии с решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 16.09.2021 № 80 (вводится в действие с 01.01.2021).

Ескерту. Шешім 8-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 19.03.2021 № 32 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-2. 2021 жылға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 78 972 мың теңге.
Ескерту. Шешім 8-2 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 16.09.2021 № 80 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2021-2023 жылдарға арналған Қараой ауылдық округ бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 158 176 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 083 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47 мың теңге;
трансферттер түсімі – 157 046 мың теңге;
2) шығындар – 158 289,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -113,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 113,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 113,4 мың теңге.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 93 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылға арналған Қараой ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 21 273 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
10-1. 2021 жылға арналған Қараой ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 11 257 мың теңге.
Ескерту. Шешім 10-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 19.03.2021 № 32 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10-2. 2021 жылға арналған Қараой ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 101 322 мың теңге.
Ескерту. Шешім 10-2 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 16.09.2021 № 80 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

11. Утвердить бюджет Сарбийского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 164 693 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163 323 тысяч тенге;
2) затраты – 165 488,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -795,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 795,4 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 795,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 19.11.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть в бюджете Сарбийского сельского округа на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 20 928 тысяч тенге.
12-1. Учесть в бюджете Сарбийского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
1) 11 905 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".
Сноска. Решение дополнено пунтком 12-1 в соответствии решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 19.03.2021 № 32 (вводится в действие с 01.01.2021).
12-2. Учесть в бюджете Сарбийского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 103 277 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-2 в соответствии с решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 16.09.2021 № 80 (вводится в действие с 01.01.2021).
13. Утвердить бюджет Кайындинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 685 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1155 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 445 тысяч тенге;
2) затраты – 36 753,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:

11. 2021-2023 жылдарға арналған Сарбие ауылдық округ бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 164 693 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;
трансферттер түсімі – 163 323 мың теңге;
2) шығындар – 165 488,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -795,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 795,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 795,4 мың теңге.
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 93 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2021 жылға арналған Сарбие ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 20 928 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
12-1. 2021 жылға арналған Сарбие ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 11 905 мың теңге.
Ескерту. Шешім 12-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 19.03.2021 № 32 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12-2. 2021 жылға арналған Сарбие ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 103 277 мың теңге.
Ескерту. Шешім 12-2 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 16.09.2021 № 80 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2021-2023 жылдарға арналған Қайынды ауылдық округ бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 36 685 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 155 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 445 мың теңге;
2) шығындар – 36 753,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:

5) дефицит (профицит) бюджета – -68,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 68,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 68,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 19.11.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть в бюджете Кайындинского сельского округа на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 19 133 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -68,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 68,1 мың теңге.
Ескерту. 13 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 93 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2021 жылға арналған Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 19 133 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

15. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Уилского
районного маслихата
Б. Жумырбаев
Секретарь Уилского
районного маслихата
Е. Жиеналин
Приложение 1 к решению Уилского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 480
Бюджет Уилского сельского округа на 2021 год

15. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
16. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Жумырбаев
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Жиеналин
Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 480 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті