О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 392 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 5 марта 2020 года № 427. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 марта 2020 года № 6858. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 392 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6629, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1)
доходы - цифры "12 030 195,0" заменить цифрами "12 050 424,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "6 975 200,0" заменить цифрами
"6 995 429,0";
в подпункте 2)
затраты - цифры "12 030 195,0" заменить цифрами "12 119 803,8";
в подпункте 5)
дефицит (профицит) бюджета – цифры "- 43 741,0" заменить цифрами "102 070,8";
в подпункте 6)
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры " 43 741,0" заменить цифрами "-102 070,8".

Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 392 "2020-2022 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 наурыздағы № 427 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 наурызда № 6858 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 392 "2020-2022 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6629 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта1) тармақшасында
кірістер - "12 030 195,0" сандары "12 050 424,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "6 975 200,0" сандары "6 995 429,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында шығындар - "12 030 195,0" сандары "12 119 803,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында бюджет тапшылығы (профицит) "-43 741,0" сандары "102 070,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру "43 741,0" сандары "-102 070,8" сандарымен ауыстырылсын.