О внесении изменений и дополнения в совместное постановление акимата и решение маслихата Хромтауского района от 7 августа 2012 года № 247/51 "О присвоении наименований улицам города Хромтау"
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 18 марта 2020 года № 118 и решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 18 марта 2020 года № 453. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 марта 2020 года № 6925
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Хромтауского района ПОСТАНОВИЛ и Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата и решение маслихата Хромтауского района от 7 августа 2012 года № 247/51 "О присвоении наименований улицам города Хромтау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3414, опубликованное 20 сентября 2012 года в газете "Хромтау") следующие изменения и дополнение:
преамбулу указанного совместного постановления и решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и протоколом конференции граждан от 18 июня 2012 года № 2, с учетом мнения населения акимат Хромтауского района ПОСТАНОВИЛ и Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:";
в 1 пункте указанного совместного постановления и решения:
в тексте совместного постановления и решения на русском языке слова "проспект Мира" заменить словами "проспект Победы", текст на казахском языке не меняется;
в тексте совместного постановления и решения на русском языке после слов "улица Новая" дополнить словами "улица Новая станция", текст на казахском языке не меняется.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Хромтауского района
Н. Алдияров
Председатель сессии Хромтауского районного маслихата
Е. Юшкевич
Секретарь Хромтауского районного маслихата
Д. Мулдашев

Хромтау ауданы әкімдігінің және мәслихатының 2012 жылғы 7 тамыздағы № 247/51 "Хромтау қаласының көшелеріне атаулар беру туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 18 наурыздағы № 118 қаулысы және Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 453 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 6925 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық әкімдігінің және мәслихатының 2012 жылғы 7 тамыздағы № 247/51 "Хромтау қаласының көшелеріне атаулар беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3414 болып тіркелген, 2012 жылдың 20 қыркүйекте "Хромтау" газетінде жарияланған) бірлескен қаулысы мен шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулының және шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына және 2012 жылғы 18 маусымдағы № 2 азаматтар конференциясының хаттамасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің 1 тармағында:
бірлескен қаулы мен шешімнің орыс тіліндегі мәтінінде "проспект Мира" сөздері "проспект Победы" сөздерімен ауыстырылсын, қазақ тілдегі мәтін өзгертілмейді;
бірлескен қаулы мен шешімнің орыс тіліндегі мәтінінде "улица Новая" деген сөздерінен кейін "улица Новая станция" сөздерімен толықтырылсын, қазақ тілдегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Хромтау ауданының әкімі
Н. Алдияров
Хромтау аудандық мәслихаты сессияның төрағасы
Е. Юшкевич
Хромтау аудандық мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев