О внесении изменения в решение Хромтауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 392 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 8 декабря 2020 года № 545. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 декабря 2020 года № 7779. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:

Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 392 "2020-2022 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 545 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 желтоқсанда № 7779 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 392 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6629, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1. Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 392 "2020-2022 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6629 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Хромтауского
районного маслихата
А. Габбасов
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Д. Мулдашев
Приложение к решению Хромтауского районного маслихата от 8 декабря 2020 года № 545

2. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Габбасов
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев
Хромтау аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 545 шешіміне қосымша