О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 404 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 12 марта 2020 года № 438. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 марта 2020 года № 6879
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 404 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6610, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "14670381,0" заменить цифрами "14706481,8";
поступления трансфертов - цифры "11514110,0" заменить цифрами "11550210,8";
в подпункте 2):
затраты - цифры "14670381,0" заменить цифрами "14993480,5";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-6970,0" заменить цифрами "-293968,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "6970,0" заменить цифрами "293968,7";
используемые остатки бюджетных средств – цифры "0,0" заменить цифрами "286998,7";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения и сельских округов согласно приложению 5, в следующих объемах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 731628,0 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов – 21900,0 тысяч тенге.";
пункт 7 дополнить пятнадцатым абзацем следующего содержания:
"на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей – 33600,0 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 404 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 438 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 наурызда № 6879 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 404 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6610 тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "14670381,0" сандары "14706481,8" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "11514110,0" сандары "11550210,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "14670381,0" сандары "14993480,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит) – "-6970,0" сандары "-293968,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – "6970,0" сандары "293968,7" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0,0" сандары "286998,7" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала және ауылдық округ бюджеттеріне мынадай көлемдерде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 731628,0 мың теңге;
елді мекендерді көркейтуге - 21900,0 мың теңге.";
7 тармақ мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға – 33600,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;