О признании утратившим силу решения Шалкарского районного маслихата от 2 декабря 2016 года № 63 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Шалкарского районного маслихата" и его описания"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 16 марта 2020 года № 443. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2020 года № 6887
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 30 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шалкарского районного маслихата от 2 декабря 2016 года № 63 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Шалкарского районного маслихата" и его описания" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5198, опубликованное 12 января 2017 года в газете "Шалқар").
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 июня 2020 года.
председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
Ж. Утегенов
секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев

Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 63 "Шалқар аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 наурыздағы № 443 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 наурызда № 6887 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 7 баптарына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңының 30 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 63 "Шалқар аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5198 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда "Шалқар" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Утегенов
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев