О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 420 "Об утверждении бюджета Кауылжырского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 апреля 2020 года № 455. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 апреля 2020 года № 7001. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 420 "Об утверждении бюджета Кауылжырского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6708, опубликованное 21 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "58636,0" заменить цифрами "67396,0";
неналоговые поступления – цифры "76,0" заменить цифрами "307,0";
поступления трансфертов – цифры "56775,0" заменить цифрами "65304,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "58636,0" заменить цифрами "67396,0";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в бюджете Кауылжырского сельского округа на 2020 год из районного бюджета текущие целевые трансферты в следующих объемах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 28053,0 тысяч тенге;
на текущие расходы государственного органа – 7779,0 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов – 750,0 тысяч тенге.
Распределение сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима Кауылжырского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.

Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 420 "2020-2022 жылдарға арналған Қауылжыр ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 455 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 7001 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 420 "2020-2022 жылдарға арналған Қауылжыр ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6708 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "58636,0" сандары "67396,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер - "76,0" сандары "307,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері - "56775,0" сандары "65304,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "58636,0" сандары "67396,0" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қауылжыр ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджетіне аудандық бюджеттен мынадай көлемдерде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 28053,0 мың теңге;
мемлекеттік органның ағымдағы шығындарына – 7779,0 мың теңге;
елді мекендерді көркейтуге – 750,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Қауылжыр ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.