О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 413 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 апреля 2020 года № 448. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 апреля 2020 года № 7013. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 413 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6686, опубликованное 14 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "43942,0" заменить цифрами "44079,0";
поступления трансфертов - цифры "41426,0" заменить цифрами "41563,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "43942,0" заменить цифрами "45928,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "0,0" заменить цифрами "-1849,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "0,0" заменить цифрами "1849,7";
используемые остатки бюджетных средств – цифры "0,0" заменить цифрами "1849,7";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в бюджете Айшуакского сельского округа на 2020 год из районного бюджета текущие целевые трансферты в следующих объемах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 14468,0 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов – 137,0 тысяч тенге.
Распределение сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима Айшуакского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата, после его официального опубликования Шалкарского района.

Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 413 "2020-2022 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 448 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 7013 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 413 "2020-2022 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6686 тіркелген, 2020 жылы 14 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "43942,0" сандары "44079,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "41426,0" сандары "41563,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "43942,0" сандары "45928,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит) – "0,0" сандары "-1849,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – "0,0" сандары "1849,7" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0,0" сандары "1849,7" сандарымен ауыстырылсын.
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Айшуақ ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджетіне аудандық бюджеттен мынадай көлемдерде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 14468,0 мың теңге;
елді мекендерді көркейтуге – 137,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Айшуақ ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.