О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 404 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 июня 2020 года № 490. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 июня 2020 года № 7183. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 404 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6610, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "14880560,8" заменить цифрами "14369044,8";
налоговые поступления - цифры "3027307,0" заменить цифрами "3012422,0";
неналоговые поступления – цифры "4797,0" заменить цифрами "5682,0";
поступления от продажи основного капитала – цифры "14167,0" заменить цифрами "28167,0";
поступления трансфертов - цифры "11834289,8" заменить цифрами "11322773,8";
в подпункте 2):
затраты - цифры "15790265,7" заменить цифрами "15278749,7";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "729798,0" заменить цифрами "665872,9";
в абзаце третьем:
цифры "4869,0" заменить цифрами "28488,0";
в пункте 7:
абзац тринадцатый исключить;
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифры "56225,0" заменить цифрами "13981,0";
в абзаце десятом:
цифры "248716,0" заменить цифрами "234546,0";
в абзаце девятнадцатом:
цифра "130599,0" заменить цифрами "56696,0";
в абзаце двадцать втором:
цифры "49860,0" заменить цифрами "45260,0";
в пункте 10:
в абзаце восьмом:
цифры "34122,0" заменить цифрами "34022,0";
дополнить абзацем следующего содержания:
"на реконструкцию водопроводных сетей в селе Шиликты, станции Тогыз и разъезде №77 (Шагыр) Шалкарского района – 100,0 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 404 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 490 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 7183 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 404 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6610 тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "14880560,8" сандары "14369044,8" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "3027307,0" сандары "3012422,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "4797,0" сандары "5682,0" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдері – "14167,0" сандары "28167,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "11834289,8" сандары "11322773,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "15790265,7" сандары "15278749,7" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацында:
"729798,0" сандары "665872,9" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацында:
"4869,0" сандары "28488,0" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
он үшінші абзац алынып тасталсын;
8 тармақта:
екінші абзацында:
"56225,0" сандары "13981,0" сандарымен ауыстырылсын:
оныншы абзацында:
"248716,0" сандары "234546,0" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацында:
"130599,0" сандары "56696,0" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацында:
"49860,0" сандары "45260,0" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
сегізінші абзацында:
"34122,0" сандары "34022,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Шалқар ауданының Шілікті ауылы, Тоғыз стансасы және №77 разъезінде (Шағыр) сумен жабдықтау желілерін қайта жарақтауға – 100,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата,
секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 15 июня 2020 года № 490

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы,
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 490 шешіміне
1 қосымша

Приложение 5 к решению Шалкарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 404
Объемы текущих целевых трансфертов, передаваемых из районного бюджета бюджетам города районного значения и сельских округов на 2020 год
тысяч тенге
Наименование
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
На благоустройство населенных пунктов
Город Шалкар
357944,0
Актогайский сельский округ
17285,0
354,0
Айшуакский сельский округ

Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 404 шешіміне 5 қосымша
Аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала және ауылдық округ бюджеттеріне 2020 жылға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі
мың теңге
Атауы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Елді мекендерді көркейтуге
Шалқар қаласы
357994,0
Ақтоғай ауылдық округі
17285,0
354,0
Айшуақ ауылдық округі