О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 422 "Об утверждении бюджета Тогызского сельского округа на 2020 - 2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26 ноября 2020 года № 576. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2020 года № 7727
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 422 "Об утверждении бюджета Тогызского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6684, опубликованное 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "54565,6" заменить цифрами "54448,6";
поступления трансфертов – цифры "51966,0" заменить цифрами "51849,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "54565,6" заменить цифрами "54448,6";
в пункте 5:
в абзаце первом:
цифры "1945,0" заменить цифрами "1742,0";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "55,0" заменить цифрами "37,0";
в абзаце третьем:
цифры "135,0" заменить цифрами "239,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата, после его официального опубликования.

Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 422 "2020 - 2022 жылдарға арналған Тоғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қарашадағы № 576 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 7727 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 422 "2020 -2022 жылдарға арналған Тоғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6684 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "54565,6" сандары "54448,6" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "51966,0" сандары "51849,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "54565,6" сандары "54448,6" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
бірінші абзацында:
"1945,0" сандары "1742,0" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацында:
"55,0" сандары "37,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацында:
"135,0" сандары "239,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.