О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 413 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26 ноября 2020 года № 572. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2020 года № 7731. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 413 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6686, опубликованное 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "45329,0" заменить цифрами "45482,0";
поступления трансфертов - цифры "42813,0" заменить цифрами "42966,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "47178,7" заменить цифрами "47331,7";
в пункте 6:
в абзаце первом:
цифры "124,0" заменить цифрами "277,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.

Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 413 "2020-2022 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қарашадағы № 572 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 7731 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 413 "2020-2022 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6686 тіркелген, 2020 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "45329,0" сандары "45482,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "42813,0" сандары "42966,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "47178,7" сандары "47331,7" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
бірінші абзацында:
"124,0" сандары "277,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.