О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 412 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26 ноября 2020 года № 571. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2020 года № 7732. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 412 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6687, опубликованное 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "610724,0" заменить цифрами "597801,0";
поступления трансфертов – цифры "543625,0" заменить цифрами "530702,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "1042068,3" заменить цифрами "1029145,3";
в пункте 5:
в абзаце третьем:
цифры "90000,0" заменить цифрами "89123,0";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "36951,0" заменить цифрами "26784,0";
в абзаце третьем:
цифры "2699,0" заменить цифрами "820,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.

Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 412 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қарашадағы № 571 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 7732 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 412 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6687 тіркелген, 2020 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "610724,0" сандары "597801,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "543625,0" сандары "530702,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "1042068,3" сандары "1029145,3" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
үшінші абзацында:
"90000,0" сандары "89123,0" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацында:
"36951,0" сандары "26784,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацында:
"2699,0" сандары "820,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.