О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 417 "Об утверждении бюджета Есет Котибарулы сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 8 декабря 2020 года № 591. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2020 года № 7770
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 417 "Об утверждении бюджета Есет Котибарулы сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6693, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "43508,1" заменить цифрами "43773,1";
поступления трансфертов - цифры "42145,0" заменить цифрами "42410,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "43508,1" заменить цифрами "43773,1";
в пункте 5:
исключить третий абзац.
в пункте 7:
в абзаце третьем:
цифры "1772,0" заменить цифрами "2612,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.

Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 417 "2020 -2022 жылдарға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 591 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 7770 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 417 "2020-2022 жылдарға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6693 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "43508,1" сандары "43773,1" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "42145,0" сандары "42410,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "43508,1" сандары "43773,1" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
үшінші абзац алынып тасталсын.
7 тармақта:
үшінші абзацында:
"1772,0" сандары "2612,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.