О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 55-282 "Об областном бюджете Алматинской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 21 октября 2020 года № 62-327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 ноября 2020 года № 5724
В соответствии пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2020-2022 годы" от 13 декабря 2019 года № 55-282 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5371, опубликован 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
доходы – 572 011 385 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30 677 740 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 230 034 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 45 970 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 539 057 641 тысяча тенге;
2) затраты – 584 282 615 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 76 780 169 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 83 400 094 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 619 925 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 987 644 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 987 644 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-) 91 039 043 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 039 043 тысячи тенге.";
в пункте 8:
цифры "164 179 156" заменить на цифры "161 063 230";
цифры "57 641 503" заменить на цифры "54 525 577";
строку:
в пункте 9:
цифры "33 705 119" заменить на цифры "33 603 259";
цифры "5 934 253" заменить на цифры "5 832 393";
в пункте 12:
цифры "89 187 292" заменить на цифры "88 796 416";
цифры "78 820 000" заменить на цифры "78 429 124";
в пункте 16:

Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 55-282 "Алматы облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 қазандағы № 62-327 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 2 қарашада № 5724 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 55-282 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5371 тіркелген, 2020 жылдың 6 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 572 011 385 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер – 30 677 740 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 2 230 034 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер – 45 970 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 539 057 641 мың теңге;
2) шығындар – 584 282 615 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 76 780 169 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 83 400 094 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 619 925 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 987 644 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 1 987 644 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 91 039 043 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91 039 043 мың теңге.";
8-тармақтағы:
"164 179 156" саны "161 063 230" санына ауыстырылсын;
"57 641 503" саны "54 525 577" санына ауыстырылсын;
9-тармақтағы:
"33 705 119" саны "33 603 259" санына ауыстырылсын;
"5 934 253" саны "5 832 393" санына ауыстырылсын;
12-тармақтағы:
"89 187 292" саны "88 796 416" санына ауыстырылсын;
"78 820 000" саны "78 429 124" санына ауыстырылсын;
16-тармақтағы:

цифры "941 391" заменить на цифры "957 309";
в пункте 17:
цифры "26 938 918" заменить на цифры "27 003 684".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алматинского областного маслихата А. Алпысбаев
Исполняющий обязанности секретаря Алматинского областного маслихата С. Муканов

"941 391" саны "957 309" санына ауыстырылсын;
17-тармақтағы:
"26 938 918" саны "27 003 684" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихаты сессиясының төрағасы А. Алпысбаев
Алматы облыстық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы С. Муканов

527 646
010
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
122 627
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
621 176
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
89 000
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
13 423
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
144 997
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
61 056
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
34 000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 913 836
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 998 906
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
1 500 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
16 268 459
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
100 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
5 260
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
5 161 011
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 129 497
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
20 640
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
29 633
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

527 646
010
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
122 627
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
621 176
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
89 000
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
13 423
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
144 997
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
61 056
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
34 000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 913 836
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 998 906
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
1 500 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
16 268 459
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
100 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
5 260
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
5 161 011
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 129 497
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
20 640
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
29 633
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау

817 715
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
817 715
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
3 483 709
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 483 709
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
73 783
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
85 000
011
Капитальные расходы государственного органа
469
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3 302 477
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
21 980
13
Прочие
20 921 357
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
8 687 435
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
8 687 435
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
72 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
375 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
2 835 725
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 361 899
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
40 000
028
Реализация текущих мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
14 903
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
3 937 908
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
50 000
9
Прочие
12 233 922
253
Управление здравоохранения области
2 030 447
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 222 983
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
807 464
256
Управление координации занятости и социальных программ области
71 423
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 423
257
Управление финансов области
2 268 967
012
Резерв местного исполнительного органа области

817 715
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
817 715
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
3 483 709
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 483 709
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 783
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
85 000
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
469
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3 302 477
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
21 980
13
Басқалар
20 921 357
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
8 687 435
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
8 687 435
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
72 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
375 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 835 725
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 361 899
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
40 000
028
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
14 903
051
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3 937 908
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
50 000
9
Басқалар
12 233 922
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 030 447
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1 222 983
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
807 464
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
71 423
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 423
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 268 967
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi

2 268 967
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
544 361
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
544 361
261
Управление образования области
1 578 436
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 578 436
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
210 136
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
161 517
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
48 619
271
Управление строительства области
3 023 270
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
421 864
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 601 406
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
799 616
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
799 616
285
Управление физической культуры и спорта области
1 707 266
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 707 266
14
Обслуживание долга
179 999
1
Обслуживание долга
179 999
257
Управление финансов области
179 999
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
160 153
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
19 846
15
Трансферты
121 055 187
1
Трансферты
121 055 187
257
Управление финансов области
121 055 187
007
Субвенции
110 686 334
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
122 938
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
9 596 561
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения

2 268 967
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
544 361
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
544 361
261
Облыстың білім басқармасы
1 578 436
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 578 436
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
210 136
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
161 517
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
48 619
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 023 270
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
421 864
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
2 601 406
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
799 616
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
799 616
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 707 266
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 707 266
14
Борышқа қызмет көрсету
179 999
1
Борышқа қызмет көрсету
179 999
257
Облыстың қаржы басқармасы
179 999
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
160 153
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
19 846
15
Трансферттер
121 055 187
1
Трансферттер
121 055 187
257
Облыстың қаржы басқармасы
121 055 187
007
Субвенциялар
110 686 334
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
122 938
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
9 596 561
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

255 000
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
394 354
III. Чистое бюджетное кредитование
76 780 169
Бюджетные кредиты
83 400 094
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
63 959 698
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
63 959 698
261
Управление образования области
2 392 506
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 392 506
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
19 547 560
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
19 547 560
271
Управление строительства области
12 571 571
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
12 571 571
273
Управление культуры, архивов и документации области
32 769
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
32 769
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
29 252 349
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
29 146 737
146
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка в виде бюджетного кредита
105 612
285
Управление физической культуры и спорта области
162 943
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
162 943
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 367 292
1
Жилищное хозяйство
10 367 292
271
Управление строительства области
10 367 292
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья
10 367 292
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8 333 887
1
Сельское хозяйство
4 552 068
255
Управление сельского хозяйства области
4 552 068
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 552 068
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений

255 000
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
394 354
III. Таза бюджеттік кредит беру
76 780 169
Бюджеттік кредиттер
83 400 094
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
63 959 698
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
63 959 698
261
Облыстың білім басқармасы
2 392 506
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 392 506
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
19 547 560
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
19 547 560
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12 571 571
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
12 571 571
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
32 769
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
32 769
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
29 252 349
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
29 146 737
146
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін кредиттеу
105 612
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
162 943
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
162 943
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 367 292
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 367 292
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 367 292
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
10 367 292
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8 333 887
1
Ауыл шаруашылығы
4 552 068
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 552 068
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
4 552 068
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер