О признании утратившим силу решения Алматинского областного маслихата от 26 апреля 2017 года № 14-83 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Алматинского областного маслихата и его описания"
Решение Алматинского областного маслихата от 3 декабря 2020 года № 63-333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 декабря 2020 года № 5794
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алматинского областного маслихата "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Алматинского областного маслихата и его описание" от 26 апреля 2017 года № 14-83 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4213, опубликован 26 мая 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Алматинского областного маслихата Курманбаева Е. Б.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Алматинского
областного маслихата А. Алпысбаев
Исполняющий обязанности секретаря
Алматинского областного маслихата С. Муканов

Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 14-83 "Алматы облыстық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 63-333 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 8 желтоқсанда № 5794 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Алматы облыстық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облыстық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 14-83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4213 тіркелген, 2017 жылдың 26 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихаты аппаратының басшысы Е.Б. Курманбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Алпысбаев
Алматы облыстық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы С. Муканов