О признании утратившими силу некоторых решений Талдыкорганского городского маслихата
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 9 сентября 2020 года № 424. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 сентября 2020 года № 5659
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Талдыкорганского городского маслихата:
"Об утверждении Регламента Талдыкорганского городского маслихата" от 26 февраля 2014 года № 209 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2625, опубликован 09 апреля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет");
"О внесении дополнений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 26 февраля 2014 года № 209 "Об утверждении Регламента Талдыкорганского городского маслихата" от 02 июня 2014 года № 239 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2743, опубликован 20 июня 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талдыкорганского городского маслихата Бигужанова Тимур Капасовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Талдыкорганского
городского маслихата М. Доскалиев
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан

Талдықорған қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қыркүйектегі № 424 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 16 қыркүйекте № 5659 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
"Талдықорған қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 26 ақпандағы № 209 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2625 тіркелген, 2014 жылдың 09 сәуірінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
"Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 ақпандағы "Талдықорған қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 209 шешіміне толықтыру енгізу туралы" 2014 жылғы 02 маусымдағы № 239 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2743 тіркелген, 2014 жылдың 20 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихаты аппаратының басшысы Тимур Қапасұлы Бигужановке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық
мәслихатының сессия төрағасы М. Доскалиев
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Т. Ахажан