О бюджете сельского округа города Текели на 2020-2022 годы
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 9 января 2020 года № 44-265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 января 2020 года № 5400.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Рудничного сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 168 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 592 тысячи тенге;
поступления трансфертов 22 576 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 835 тысяч тенге;
субвенции 16 741 тысяча тенге;
2) затраты 24 168 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.

Текелі қаласының ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 44-265 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 16 қаңтарда № 5400 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
2008 жылдың 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 168 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 592 мың теңге;
трансферттер түсімі 22 576 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 835 мың теңге;
субвенциялар 16 741 мың теңге;
2) шығындар 24 168 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Текелийского городского маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 55-326 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата Г. Ибраимова
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский

Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 20.12.2020 № 55-326 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Г. Ибраимова
Текелі қалалық мәслихатының
хатшысы Н. Калиновский