О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 43-262 "О бюджете города Текели на 2020-2022 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 8 апреля 2020 года № 46-272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 апреля 2020 года № 5463
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2020-2022 годы" от 26 декабря 2019 года № 43-262 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5383, опубликован 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 5 614 867 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 836 178 тысяч тенге;
неналоговые поступления 31 244 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 38 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 709 045 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 179 776 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 800 989 тысяч тенге;
субвенции 2 728 280 тысяч тенге;
2) затраты 6 940 120 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 7 523 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 7 953 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 430 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 50 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 382 776 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 382 776 тысяч тенге.
в пункте 3:
цифры "18 130" заменить на цифры "43 513".

Текелі қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 43-262 "Текелі қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 46-272 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 13 сәуірде № 5463 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 43-262 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5383 тіркелген, 2020 жылдың 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 614 867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 836 178 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 31 244 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 38 400 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 709 045 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 179 776 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 800 989 мың теңге;
субвенциялар 2 728 280 мың теңге;
2) шығындар 6 940 120 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 7 523 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 7 953 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 430 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 50 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 1 382 776 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 382 776 мың теңге.
3-тармақтағы:
"18 130" саны "43 513" санына ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата Д. Нусупов
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 8 апреля 2020 года № 46-272
Приложение 1 к решению Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 43-262
Бюджет города на 2020 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Д. Нусупов
Текелі қалалық мәслихатының
хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 46-272 шешіміне қосымша "Текелі қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 43-262 шешіміне 1- қосымша
2020 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

488
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19 968
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
34 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
107 526
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
626 521
1
Социальное обеспечение
298 351
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
290 929
005
Государственная адресная социальная помощь
290 810
084
Проведение мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
119
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 422
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 422
2
Социальная помощь
272 008
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
272 008
002
Программа занятости
104 636
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
464
006
Оказание жилищной помощи
9 794
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 176
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 163
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48 148
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
40 285
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24 342
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
56 162
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51 162
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29 927
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8 284
021
Капитальные расходы государственного органа
8 821
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4 052
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
78

488
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19 968
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
34 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
107 526
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
626 521
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
298 351
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
290 929
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
290 810
084
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізу
119
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 422
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 422
2
Әлеуметтік көмек
272 008
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
272 008
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
104 636
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
464
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 794
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 176
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 163
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
48 148
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
40 285
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24 342
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
56 162
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51 162
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 927
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8 284
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 821
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
4 052
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
78