О признании утратившим силу решения Текелийского городского маслихата от 3 марта 2017 года № 13-79 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Текелийского городского маслихата и его описания"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 14 сентября 2020 года № 50-295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 сентября 2020 года № 5658
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Текелийского городского маслихата "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Текелийского городского маслихата и его описания" от 3 марта 2017 года № 13-79 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4187, опубликован 28 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Текелийского городского маслихата Менисова Бакытжана Запировича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата Г. Ибраимова
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский

Текелі қалалық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 13-79 "Текелі қалалық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 50-295 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 16 қыркүйекте № 5658 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қалалық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 3 наурыздағы № 13-79 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4187 тіркелген, 2017 жылдың 28 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындауын бақылау Текелі қалалық мәслихаты аппаратының басшысы Менисов Бакытжан Запировичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Г. Ибраимова
Текелі қалалық мәслихатының
Хатшысы Н. Калиновский