О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 43-262 "О бюджете города Текели на 2020-2022 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 6 ноября 2020 года № 53-312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 ноября 2020 года № 5753
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2020-2022 годы" от 26 декабря 2019 года № 43-262 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5383, опубликован 10 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 6 937 708 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 832 492 тысячи тенге;
неналоговые поступления 13 415 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 967 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 080 834 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 847 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 2 648 447 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 703 260 тысяч тенге;
субвенции 2 728 280 тысяч тенге;
2) затраты 8 123 827 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 3 097 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 3 527 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 430 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 50 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 239 216 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 239 216 тысяч тенге.".

Текелі қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 43-262 "Текелі қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қарашадағы № 53-312 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 16 қарашада № 5753 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 43-262 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5383 тіркелген, 2020 жылдың 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 937 708 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 832 492 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13 415 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 967 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 080 834 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 847 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 648 447 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 703 260 мың теңге;
субвенциялар 2 728 280 мың теңге;
2) шығындар 8 123 827 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 3 097 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 3 527 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 430 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 50 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 1 239 216 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 239 216 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата К. Нестеров
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы К. Нестеров
Текелі қалалық мәслихатының
хатшысы Н. Калиновский

22 331
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
13 797
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
36 757
012
Капитальные расходы государственного органа
300
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
26 904
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
34 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
660 476
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
874 521
1
Социальное обеспечение
465 040
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
460 164
005
Государственная адресная социальная помощь
460 164
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 876
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 876
2
Социальная помощь
360 204
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
360 204
002
Программа занятости
227 761
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
501
006
Оказание жилищной помощи
2 564
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 964
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
677
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
50 660
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22 371
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25 706
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
49 277
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47 277
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 042
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

22 331
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
13 797
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
36 757
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
26 904
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
34 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
660 476
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
874 521
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
465 040
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
460 164
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
460 164
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 876
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 876
2
Әлеуметтік көмек
360 204
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
360 204
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
227 761
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
501
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 564
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 964
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
677
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
50 660
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
22 371
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25 706
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
49 277
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47 277
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 042
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу