О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 9 января 2020 года № 44-265 "О бюджете сельского округа города Текели на 2020-2022 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 20 декабря 2020 года № 55-326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 декабря 2020 года № 5831
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете сельского округа города Текели на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 44-265 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5400, опубликован 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Рудничного сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 168 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 592 тысячи тенге;
поступления трансфертов 22 576 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 835 тысяч тенге;
субвенции 16 741 тысяча тенге;
2) затраты 24 168 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".

Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 44-265 "Текелі қаласының ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 55-326 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 23 желтоқсанда № 5831 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 44-265 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5400 тіркелген, 2020 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 168 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 592 мың теңге;
трансферттер түсімі 22 576 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 835 мың теңге;
субвенциялар 16 741 мың теңге;
2) шығындар 24 168 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата Д. Нусупов
Исполняющей обязанности секретаря
Текелийского городского маслихата В. Кубрак

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Д. Нусупов
Текелі қалалық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы В. Кубрак