О признании утратившими силу некоторых решений Алакольского районного маслихата
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 14 декабря 2020 года № 80-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2020 года № 5819
В соответсвии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Алакольского районного маслихата:
1) "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Алакольского района" от 29 апреля 2016 года № 3-5 (зарегистрирован Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3855, опубликован от 28 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Алакольского районного маслихата и его описания" от 27 марта 2017 года № 15-2 (зарегистрирован Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4200, опубликован от 2 мая 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Алакольского районного маслихата Жақыпбек Ұлбала Қосымқызы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата К. Абдрахманов
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов

Алакөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 80-2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 14 желтоқсанда № 5819 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Алакөл ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 3-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3855 тіркелген, 2016 жылдың 28 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) "Алакөл аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 27 наурыздағы № 15-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4200 тіркелген, 2017 жылдың 2 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының аппарат басшысы Жақыпбек Ұлбала Қосымқызына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Абдрахманов
Алакөл аудандық мәслихат хатшысы С. Жабжанов