О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 9 января 2020 года № 59-250 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2020-2022 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 23 ноября 2020 года № 71-188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 ноября 2020 года № 5778
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 59-250 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5407, опубликован 23 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 284 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 777 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 24 507 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 597 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 18 910 тысяч тенге;
2) затраты 26 284 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 198 952 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 26 508 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 172 444 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 88 790 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 83 654 тысячи тенге;
2) затраты 214 259 тысяч тенге;

Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 59-250 "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 71-188 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 27 қарашада № 5778 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 59-250 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5407 тіркелген, 2020 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Балқаш ауданы Ақкөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 284 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24 507 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 597 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 18 910 мың теңге;
2) шығындар 26 284 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 198 952 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 26 508 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 172 444 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 88 790 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 83 654 мың теңге;
2) шығындар 214 259 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 307 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 307 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бахбахтинского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 108 371 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 980 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 100 391 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 17 878 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 82 513 тысяч тенге;
2) затраты 113 427 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 056 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 056 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Берекенского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 23 271 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 470 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 801 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 110 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 691 тысяча тенге;
2) затраты 24 986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 715 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 715 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Жиделинского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 25 984 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 708 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 24 276 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 295 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 307 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 307 мың теңге.";
"5. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 108 371 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 980 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 100 391 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 17 878 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 82 513 мың теңге;
2) шығындар 113 427 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 056 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 056 мың теңге.";
"7. Балқаш ауданы Береке ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 271 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 470 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21 801 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 110 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 691 мың теңге;
2) шығындар 24 986 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 715 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 715 мың теңге.";
"10. Балқаш ауданы Жиделі ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 984 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 708 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24 276 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 295 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

субвенции 21 981 тысяча тенге;
2) затраты 25 984 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"11. Утвердить бюджет Каройского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 406 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 909 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 24 497 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 113 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 22 384 тысячи тенге;
2) затраты 27 352 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 946 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 946 тысяч тенге.";
"12. Утвердить бюджет Коктальского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 21 653 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 229 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 20 424 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 021 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19 403 тысячи тенге;
2) затраты 21 653 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"14. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 737 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 998 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 23 739 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 549 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

субвенциялар 21 981 мың теңге;
2) шығындар 25 984 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"11. Балқаш ауданы Қарой ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 406 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24 497 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 113 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 22 384 мың теңге;
2) шығындар 27 352 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 946 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 946 мың теңге.";
"12. Балқаш ауданы Көктал ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21 653 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 229 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 20 424 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 021 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19 403 мың теңге;
2) шығындар 21 653 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"14. Балқаш ауданы Миялы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41 және 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 737 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 998 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 23 739 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 549 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

субвенции 21 190 тысяч тенге;
2) затраты 24 737 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.

субвенциялар 21 190 мың теңге;
2) шығындар 24 737 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата Г. Абдукулов
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 23 ноября 2020 года № 71-188

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Абдукулов
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 71-188 шешіміне 1-қосымша