О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-306 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 15 декабря 2020 года № 80-361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 декабря 2020 года № 5823
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 66-306 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5405, опубликован 27 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 2, 3, 5, 7, 9, 10, 17, 18, 19, 22, 23, 24 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 48 717 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 829 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39 888 тысяч тенге;
2) затраты 49 323 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 606 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 606 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 125 581 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 764 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 115 817 тысяч тенге;
2) затраты 127 073 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 492 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 492 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бериктасского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 80-361 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 22 желтоқсанда № 5823 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5405 тіркелген, 2020 жылдың 27 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2, 3, 5, 7, 9, 10, 17, 18, 19, 22, 23, 24-тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 48 717 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 8 829 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 39 888 мың теңге;
2) шығындар 49 323 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 606 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 606 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 125 581 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 9 764 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 115 817 мың теңге;
2) шығындар 127 073 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 492 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 492 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Беріктас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 90 753 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 255 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 84 498 тысяч тенге;
2) затраты 92 072 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 319 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Дегересского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 134 138 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 982 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 126 156 тысяч тенге;
2) затраты 135 123 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 985 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 985 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Каракастекского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 89 186 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 602 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 75 584 тысячи тенге;
2) затраты 91 132 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 946 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 946 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 105 096 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступленияи 28 977 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 76 119 тысяч тенге;
2) затраты 113 426 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 330 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 330 тысяч тенге.";
"17. Утвердить бюджет Таранского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 49, 50, 51 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 90 753 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 6 255 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 84 498 мың теңге;
2) шығындар 92 072 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 319 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 319 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Дегерес ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 134 138 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 982 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 126 156 мың теңге;
2) шығындар 135 123 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 985 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 985 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Қарақастек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 89 186 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 13 602 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 75 584 мың теңге;
2) шығындар 91 132 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 946 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 946 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 105 096 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 28 977 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 76 119 мың теңге;
2) шығындар 113 426 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 330 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 8 330 мың теңге.";
"17. 2020-2022 жылдарға арналған Таран ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 49, 50, 51-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 96 819 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 561 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 87 258 тысяч тенге;
2) затраты 99 697 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 878 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 878 тысяч тенге.";
"18. Утвердить бюджет Темиржолского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 52, 53, 54 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 102 893 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 649 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 89 244 тысячи тенге;
2) затраты 105 134 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 241 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 241 тысяча тенге.";
"19. Утвердить бюджет Узынагашского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 55, 56, 57 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 478 475 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 247 767 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 230 708 тысяч тенге;
2) затраты 497 488 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 19 013 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 19 013 тысяч тенге.";
"22. Утвердить бюджет Унгуртасского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 64 65, 66 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 56 257 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 450 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 43 807 тысяч тенге;
2) затраты 58 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 473 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 473 тысячи тенге.";
"23. Утвердить бюджет Шиенского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 67, 68, 69 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 96 819 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 9 561 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 87 258 мың теңге;
2) шығындар 99 697 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 878 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 878 мың теңге.";
"18. 2020-2022 жылдарға арналған Теміржол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 52, 53, 54-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 102 893 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 13 649 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 89 244 мың теңге;
2) шығындар 105 134 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 241 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 241 мың теңге.";
"19. 2020-2022 жылдарға арналған Ұзынағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 55, 56, 57-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 478 475 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 247 767 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 230 708 мың теңге;
2) шығындар 497 488 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 19 013 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 19 013 мың теңге.";
"22. 2020-2022 жылдарға арналған Үңгіртас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 64, 65, 66-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 56 257 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 12 450 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 43 807 мың теңге;
2) шығындар 58 730 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 473 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 473 мың теңге.";
"23. 2020-2022 жылдарға арналған Шиен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 67, 68, 69-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 282 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 282 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 13, 19, 25, 28, 34, 37, 40, 49, 52, 55, 64, 67, 70 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 282 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 4 282 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 19, 25, 28, 34, 37, 40, 49, 52, 55, 64, 67, 70-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Н. Ахметжанов
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 15 декабря 2020 года № 80-361
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-306
Бюджет Айдарлинского сельского округа на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Н. Ахметжанов
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 80-361 шешіміне 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 шешіміне 1-қосымша
Айдарлы ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
-1 319
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
1 319
8
Используемые остатки бюджетных средств
1 319
01
Остатки бюджетных средств
1 319
2
Свободные остатки бюджетных средств
1 319
01
Свободные остатки бюджетных средств
1 319
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 5 к решению Жамбылского районного маслихата от 15 декабря 2020 года № 80-361
Приложение 19 к решению Жамбылского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-306
Бюджет Дегересского сельского округа на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1 319
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1 319
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
1 319
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1 319
2
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 319
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 319
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 80-361 шешіміне 5-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 шешіміне 19-қосымша
Дегерес ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
І. Кірістер