О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 57-154 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 14 апреля 2020 года № 61-173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 апреля 2020 года № 5482
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 57-154 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5386, опубликован 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 35 005 696 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 489 063 тысячи тенге;
неналоговые поступления 71 438 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 739 514 тысяч тенге;
поступление трансфертов 26 705 681 тысяча тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления
593 тысячи тенге;
целевые текущие трансферты 14 357 690 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 630 813 тысяч тенге;
субвенции 10 716 585 тысяч тенге;
2) затраты 42 984 446 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 144 072 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 196 872 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 52 800 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 122 822 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 122 822 тысячи тенге.";
в пункте 4:

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 57-154 "Еңбекшіқазақ ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 61-173 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 16 сәуірде № 5482 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 57-154 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5386 тіркелген, 2020 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35 005 696 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 489 063 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 71 438 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 739 514 мың теңге;
трансферттер түсімі 26 705 681 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 593 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 14 357 690 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 630 813 мың теңге;
субвенциялар 10 716 585 мың теңге;
2) шығындар 42 984 446 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 144 072 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 196 872 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 52 800 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 122 822 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 122 822 мың теңге.";
4-тармақтағы:

цифры "84 493" заменить на цифры "143 637".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата Г. Мухтарова
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 14 апреля 2020 года
№ 61-173

"84 493" саны "143 637" санына ауыстырылсын".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Мухтарова
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 сәуірі № 61-173 шешіміне қосымша