О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 10 января 2020 года № 58-159 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 13 августа 2020 года № 66-189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 августа 2020 года № 5615
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 58-159 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5416, опубликован 3 февраля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 33864 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 9702 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 24162 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4210 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19952 тысячи тенге;
2) затраты 40644 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6780 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6780 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 98334 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4901 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 93433 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 18498 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 74935 тысяч тенге;

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 58-159 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамыздағы № 66-189 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 19 тамызда № 5615 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 58-159 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5416 тіркелген, 2020 жылдың 3 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын.
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 33864 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9702 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24162 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4210 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19952 мың теңге;
2) шығындар 40644 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6780 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6780 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 98334 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4901 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 93433 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 18498 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 74935 мың теңге;

2) затраты 99108 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 774 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 774 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Акшийского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 42693 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4025 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 38668 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7160 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 31508 тысяч тенге;
2) затраты 45440 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2747 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2747 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Байдибек бия на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 32983 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 9839 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 23144 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2817 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20327 тысяч тенге;
2) затраты 39333 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6350 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6350 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 88045 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 14367 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 73678 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 29723 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 43955 тысяч тенге;

2) шығындар 99108 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 774 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 774 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42693 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4025 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 38668 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7160 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 31508 мың теңге;
2) шығындар 45440 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2747 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2747 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32983 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9839 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 23144 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2817 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20327 мың теңге;
2) шығындар 39333 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6350 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6350 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 88045 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 14367 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 73678 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 29723 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 43955 мың теңге;

2) затраты 140204 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9301 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9301 тысяча тенге.";
"9. Утвердить бюджет города Есик на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 392208 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 157286 тысяч тенге;
неналоговые поступления 291 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 234631 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 100488 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 134143 тысячи тенге;
2) затраты 431445 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 39237 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 39237 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Жанашарского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 39603 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 10194 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 29409 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4800 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 24609 тысяч тенге;
2) затраты 40174 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 571 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 571 тысяча тенге.";
"11. Утвердить бюджет Каратурукского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 62208 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 16991 тысяча тенге;
неналоговые поступления 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 45207 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2951 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 42256 тысяч тенге;

2) шығындар 140204 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9301 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9301 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Есік қаласының бюджеті тиісінше осы шешімінің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 392208 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 157286 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 291 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 234631 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 100488 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 134143 мың теңге;
2) шығындар 431445 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 39237 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 39237 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Жанашар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 39603 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 29409 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4800 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 24609 мың теңге;
2) шығындар 40174 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 571 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 571 мың теңге.";
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Қаратұрық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 62208 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 16991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 45207 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2951 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 42256 мың теңге;

2) затраты 206282 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 34998 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 34998 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 к настоящему решению соответственно.

2) шығындар 206282 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 34998 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 34998 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата В. Вальков
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 13 августа 2020 года № 66-189

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы В. Вальков
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының2020 жылғы 13 тамызы № 66-189 шешіміне 1-қосымша

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 13 августа 2020 года № 66-189
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 10 января 2020 года № 58-159 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы"
Бюджет Асинского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамызы № 66-189 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 58-159 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер