О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2020-2022 годы
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2020 года № 61-352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 января 2020 года № 5414.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 84 716 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 494 тысячи тенге;
поступление трансфертов 71 222 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 52 298 тысяч тенге;
субвенции 18 924 тысячи тенге;
2) затраты 87 905 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 189 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 189 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 75-416 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Акынсаринского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 57 754 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 891 тысяча тенге;
поступление трансфертов 54 863 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 36 700 тысяч тенге;
субвенции 18 163 тысячи тенге;
2) затраты 59 144 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 390 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 390 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 75-416 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Бактыбайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 90 103 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 092 тысячи тенге;

Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 61-352 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 20 қаңтарда № 5414 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 13-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 84 716 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 494 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 71 222 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 52 298 мың теңге;
субвенциялар 18 924 мың теңге;
2) шығындар 87 905 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 189 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 189 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 75-416 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Ақын Сара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 57 754 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 891 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 54 863 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 36 700 мың теңге;
субвенциялар 18 163 мың теңге;
2) шығындар 59 144 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 390 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 390 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 75-416 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2020-2022 жылдарға арналған Бақтыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 90 103 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 092 мың теңге;

поступление трансфертов 61 011 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 49 524 тысячи тенге;
субвенции 11 487 тысяч тенге;
2) затраты 100 721 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 618 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 618 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 25.09.2020 № 70-394 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 213 890 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 85 549 тысяч тенге;
поступление трансфертов 128 341 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 128 341 тысяча тенге;
субвенции 0 тенге;
2) затраты 224 437 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 547 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 547 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 78-432 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Каратальского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 35 482 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 255 тысяч тенге;
поступление трансфертов 30 227 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 077 тысяч тенге;
субвенции 20 150 тысяч тенге;
2) затраты 37 282 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 800 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 75-416 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить бюджет Туленгутского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 79 500 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 347 тысяч тенге;
поступление трансфертов 73 153 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 56 121 тысяча тенге;

трансферттер түсімі 61 011 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 49 524 мың теңге;
субвенциялар 11 487 теңге;
2) шығындар 100 721 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 618 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 618 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 25.09.2020 № 70-394 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 213 890 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 85 549 мың теңге;
трансферттер түсімі 128 341 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 128 341 мың теңге;
субвенциялар 0 теңге;
2) шығындар 224 437 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 547 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 547 мың теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 78-432 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020-2022 жылдарға арналған Қаратал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35 482 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 255 мың теңге;
трансферттер түсімі 30 227 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 077 мың теңге;
субвенциялар 20 150 мың теңге;
2) шығындар 37 282 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 800 мың теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 75-416 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020-2022 жылдарға арналған Төлеңгіт ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 79 500 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 347 мың теңге;
трансферттер түсімі 73 153 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 56 121 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 75-416 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 75-416 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессиии Ескельдинского районного маслихата А. Тайжанов
Секретарь маслихата Ескельдинского района К. Алпысбаев
Приложение 1 к решению Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2019 года
№ 61-352
Бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 78-432 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

13. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы А. Тайжанов
Ескелді ауданы маслихатының хатшысы К. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 61-352 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 78-432 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер