О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 61-352 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2020-2022 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 20 ноября 2020 года № 75-416. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 ноября 2020 года № 5774
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 61-352 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5414, опубликован 03 февраля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 84 716 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 494 тысячи тенге;
поступление трансфертов 71 222 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 52 298 тысяч тенге;
субвенции 18 924 тысячи тенге;
2) затраты 87 905 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 189 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 189 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Акынсаринского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 57 754 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 891 тысяча тенге;
поступление трансфертов 54 863 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 36 700 тысяч тенге;
субвенции 18 163 тысячи тенге;
2) затраты 59 144 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 390 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 390 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 61-352 "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 75-416 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 27 қарашада № 5774 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 61-352 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5414 тіркелген, 2020 жылдың 03 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 84 716 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 494 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 71 222 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 52 298 мың теңге;
субвенциялар 18 924 мың теңге;
2) шығындар 87 905 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 189 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 189 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Ақын Сара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 57 754 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 891 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 54 863 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 36 700 мың теңге;
субвенциялар 18 163 мың теңге;
2) шығындар 59 144 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 390 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 390 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 215 054 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 85 549 тысяч тенге;
поступление трансфертов 129 505 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 129 505 тысяч тенге;
субвенции 0 тенге;
2) затраты 225 601 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 547 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 547 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Каратальского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 35 482 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 255 тысяч тенге;
поступление трансфертов 30 227 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 077 тысяч тенге;
субвенции 20 150 тысяч тенге;
2) затраты 37 282 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 800 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Туленгутского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 79 500 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 347 тысяч тенге;
поступление трансфертов 73 153 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 56 121 тысяча тенге;
субвенции 17 032 тысячи тенге;
2) затраты 81 247 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 747 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 747 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Сырымбетского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 69 971 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 158 тысяч тенге;
поступление трансфертов 64 813 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 46 489 тысяч тенге;
субвенции 18 324 тысячи тенге;
2) затраты 71 847 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 876 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 876 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Кайнарлинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 215 054 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 85 549 мың теңге;
трансферттер түсімі 129 505 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 129 505 мың теңге;
субвенциялар 0 теңге;
2) шығындар 225 601 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 547 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 547 мың теңге.";
"5. "2020-2022 жылдарға арналған Қаратал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35 482 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 255 мың теңге;
трансферттер түсімі 30 227 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 077 мың теңге;
субвенциялар 20 150 мың теңге;
2) шығындар 37 282 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 800 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Төлеңгіт ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 79 500 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 347 мың теңге;
трансферттер түсімі 73 153 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 56 121 мың теңге;
субвенциялар 17 032 мың теңге;
2) шығындар 81 247 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 747 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 747 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Сырымбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69 971 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 158 мың теңге;
трансферттер түсімі 64 813 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 46 489 мың теңге;
субвенциялар 18 324 мың теңге;
2) шығындар 71 847 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 876 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 876 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Қайнарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 24 049 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 286 тысяч тенге;
поступление трансфертов 21 763 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 216 тысяч тенге;
субвенции 17 547 тысяч тенге;
2) затраты 24 049 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"9. Утвердить бюджет Конырского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 55 599 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 760 тысяч тенге;
поступление трансфертов 53 839 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 34 068 тысяч тенге;
субвенции 19 771 тысяча тенге;
2) затраты 55 599 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Кокжазыкского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 59 013 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 660 тысяч тенге;
поступление трансфертов 55 353 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 35 623 тысячи тенге;
субвенции 19 730 тысяч тенге;
2) затраты 59 013 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"11. Утвердить бюджет Жалгызагашского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 750 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 365 тысяч тенге;
поступление трансфертов 22 385 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 946 тысяч тенге;
субвенции 19 439 тысяч тенге;
2) затраты 24 750 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;

1) кірістер 24 049 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 286 мың теңге;
трансферттер түсімі 21 763 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 216 мың теңге;
субвенциялар 17 547 мың теңге;
2) шығындар 24 049 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Қоңыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55 599 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 760 мың теңге;
трансферттер түсімі 53 839 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 34 068 мың теңге;
субвенциялар 19 771 мың теңге;
2) шығындар 55 599 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Көкжазық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 59 013 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 660 мың теңге;
трансферттер түсімі 55 353 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 35 623 мың теңге;
субвенциялар 19 730 мың теңге;
2) шығындар 59 013 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Жалғызағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 750 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 365 мың теңге;
трансферттер түсімі 22 385 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 946 мың теңге;
субвенциялар 19 439 мың теңге;
2) шығындар 24 750 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата С. Сарыев
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение 1 к решению Ескельдинского районного маслихата от 20 ноября 2020 года № 75-416
Приложение 1 к решению Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 61-352
Бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы С. Сарыев
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 75-416 шешіміне 1-қосымша
Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 61-352 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
4 032
15
Трансферты
2 500
1
Трансферты
2 500
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2 500
051
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на возмещение затрат вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства

040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
4 032
15
Трансферттер
2 500
1
Трансферттер
2 500
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 500
051
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер