О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 9 января 2020 года № 50-226 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2020-2022 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 7 августа 2020 года № 61-253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 августа 2020 года № 5610
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 50-226 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5402, опубликован 28 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 431 760 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 180 503 тысячи тенге;
поступления трансфертов 251 257 тысяч тенге;
2) затраты 480 898 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 49 138 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 49 138 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 208 462 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 112 544 тысячи тенге;
поступления трансфертов 95 918 тысяч тенге;
2) затраты 218 248 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 786 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 786 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 228 955 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 205 970 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22 985 тысяч тенге;
2) затраты 281 353 тысячи тенге;

Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 50-226 "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 тамыздағы № 61-253 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 18 тамызда № 5610 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағы, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 50-226 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5402 тіркелген, 2020 жылдың 28 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 431 760 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 180 503 мың теңге;
трансферттер түсімі 251 257 мың теңге;
2) шығындар 480 898 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 49 138 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 49 138 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 208 462 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 112 544 мың теңге;
трансферттер түсімі 95 918 мың теңге;
2) шығындар 218 248 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 786 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 786 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 228 955 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 205 970 мың теңге;
трансферттер түсімі 22 985 мың теңге;
2) шығындар 281 353 мың теңге;

3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 52 398 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 52 398 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Жетыгенского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 149 410 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 71 414 тысяч тенге;
поступления трансфертов 77 996 тысяч тенге;
2) затраты 164 758 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 348 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 348 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет КазЦИКовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 78 491 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 73 175 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 316 тысяч тенге;
2) затраты 96 294 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 17 803 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 17 803 тысячи тенге.";
"6. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 258 546 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 49 569 тысяч тенге;
поступления трансфертов 208 977 тысяч тенге;
2) затраты 267 441 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 895 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 895 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Куртинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 63 936 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 026 тысяч тенге;
поступления трансфертов 56 910 тысяч тенге;
2) затраты 66 257 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 321 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 321 тысяча тенге.";
"8. Утвердить бюджет Междуреченского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 103 653 тысячи тенге, в том числе:

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 52 398 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 52 398 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Жетіген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 149 410 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 71 414 мың теңге;
трансферттер түсімі 77 996 мың теңге;
2) шығындар 164 758 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 348 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 348 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған КазЦИК ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 78 491 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 73 175 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 316 мың теңге;
2) шығындар 96 294 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 17 803 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 17 803 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Қараой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18 -қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 258 546 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 49 569 мың теңге;
трансферттер түсімі 208 977 мың теңге;
2) шығындар 267 441 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 895 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 895 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Күрті ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 63 936 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 7 026 мың теңге;
трансферттер түсімі 56 910 мың теңге;
2) шығындар 66 257 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 321 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 321 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Междуреченский ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 103 653 мың теңге, оның ішінде:

налоговые поступления 44 717 тысяч тенге;
поступления трансфертов 58 936 тысяч тенге.
2) затраты 115 220 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 567 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 567 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Чапаевского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 148 831 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 33 999 тысяч тенге;
поступления трансфертов 114 832 тысячи тенге;
2) затраты 156 433 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 602 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 602 тысячи тенге.";
"10. Утвердить бюджет Энергетического сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 279 635 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 244 230 тысяч тенге;
поступления трансфертов 35 405 тысяч тенге;
2) затраты 318 283 тысячи тенге;

салықтық түсімдері 44 717 мың теңге;
трансферттер түсімі 58 936 мың теңге;
2) шығындар 115 220 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 567 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 567 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Чапаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 148 831 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 33 999 мың теңге;
трансферттер түсімі 114 832 мың теңге;
2) шығындар 156 433 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 602 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 602 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Энергетический ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 279 635 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 244 230 мың теңге;
трансферттер түсімі 35 405 мың теңге;
2) шығындар 318 283 мың теңге;

3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 38 648 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 38 648 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению соответственно изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 38 648 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 38 648 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата Ж. Бейсембаев
Исполняющий обязанности секретаря маслихата Илийского района В. Батыр
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 7 августа 2020 года № 61-253
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2020 года № 50-226
Бюджет поселка Боралдай на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Бейсембаев
Іле аудандық мәслихатының хатшысы міндетін атқарушы В. Батыр
Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 тамыздағы № 61-253 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 50-226 шешіміне 1-қосымша
Боралдай кентінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 3 к решению Илийского районного маслихата от 7 августа 2020 года № 61-253
Приложение 7 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2020 года № 50-226
Бюджет Байсеркенского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 тамыздағы № 61-253 шешіміне 3-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 50-226 шешіміне 7-қосымша
Байсерке ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер