О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2020-2022 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 7 сентября 2020 года № 58-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 сентября 2020 года № 5650
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 50-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5392, опубликован 14 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 40 393 931 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 390 864 тысячи тенге;
неналоговые поступления 21 492 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 254 750 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 726 825 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 967 679 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 967 606 тысяч тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 73 тысячи тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 19 759 146 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 13 743 637 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 6 015 509 тысяч тенге;
2) затраты 52 433 351 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 194 411 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 246 350 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 51 939 тысяч тенге;

Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 50-3 "Қарасай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 58-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 14 қыркүйекте № 5650 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 50-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5392 тіркелген, 2020 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 40 393 931 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 390 864 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 21 492 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 254 750 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 726 825 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 967 679 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 967 606 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 73 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 19 759 146 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 13 743 637 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 6 015 509 мың теңге;
2) шығындар 52 433 351 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 194 411 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 246 350 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 51 939 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 233 831 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 233 831 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 233 831 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 233 831 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата К. Баяманов
Исполняющий обязанности секретаря маслихата Карасайского района А. Исаева
Приложение к решению Карасайского районного маслихата от 7 сентября 2020 года № 58-3
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 50-3
Бюджет Карасайского района на 2020 год
Категории Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Под класс
I. Доходы

4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Баяманов
Қарасай аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы А. Исаева
Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 қыркүйегі № 58-3 шешіміне қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 50-3 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Қарасай ауданының бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кiрiстер

20 859
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
357 577
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
518 340
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 251
012
Капитальные расходы государственного органа
300
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей
71 760
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 426
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
706 878
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
867 077
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 326 739
1
Социальное обеспечение
1 786 730
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 763 068
005
Государственная адресная социальная помощь
1 763 068
464
Отдел образования района (города областного значения)
23 662
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 637
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
16 025
2
Социальная помощь
1 406 918
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 406 918
002
Программа занятости
665 246
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
53 275
006
Оказание жилищной помощи
64
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
228 924
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 362
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
99 389
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
301 124
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52 534
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

20 859
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
357 577
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
518 340
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 251
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
71 760
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
3 426
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
706 878
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трнасферттер
867 077
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 326 739
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 786 730
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
1 763 068
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
1 763 068
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
23 662
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 637
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
16 025
2
Әлеуметтiк көмек
1 406 918
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
1 406 918
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
665 246
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
53 275
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
64
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
228 924
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 362
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
99 389
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
301 124
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52 534
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер