О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2020-2022 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 4 ноября 2020 года № 61-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 ноября 2020 года № 5737
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 50-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5392, опубликован 14 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 42 581 845 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 317 974 тысячи тенге;
неналоговые поступления 26 512 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 172 696 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 064 663 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 2 117 679 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 967 606 тысяч тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 73 тысячи тенге;
поступления трансфертов из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на компенсацию потерь районного (города областного значения) бюджета 1 150 000 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 20 946 984 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 14 489 610 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 6 457 374 тысячи тенге;
2) затраты 54 514 853 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 236 034 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 287 973 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 51 939 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 169 042 тысячи тенге;

Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 50-3 "Қарасай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 қарашадағы № 61-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 13 қарашада № 5737 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 50-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5392 тіркелген, 2020 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42 581 845 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 317 974 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 26 512 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 172 696 мың теңге;
трансферттер түсімдері 23 064 663 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 2 117 679 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 967 606 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 73 мың теңге;
аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер түсімдері 1 150 000 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 20 946 984 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 14 489 610 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 6 457 374 мың теңге;
2) шығындар 54 514 853 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 236 034 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 287 973 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 51 939 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 169 042 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 169 042 тысячи тенге.".
в пункте 2:
цифры "179 567" заменить на цифру "184 431".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 169 042 мың теңге.".
2-тармақтағы:
"179 567" саны "184 431" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата Ж. Кулиева
Исполняющий обязанности секретаря маслихата Карасайского района А. Исаева
Приложение к решению Карасайского районного маслихата от 4 ноября 2020 года № 61-3
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 50-3
Бюджет Карасайского района на 2020 год
Категории Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Под класс
I. Доходы

4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Кулиева
Қарасай аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы А. Исаева
Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 қарашасы № 61-3 шешіміне қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 50-3 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Қарасай ауданының бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кiрiстер

58 851
006
Оказание жилищной помощи
14
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
86 579
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 291
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
99 389
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
342 144
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52 534
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
145 203
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
84 253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
50 221
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
26 926
021
Капитальные расходы государственного органа
300
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 618
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
188
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
60 950
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
60 000
097
Оплата услуг проверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
950
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14 945 113
1
Жилищное хозяйство
10 459 233
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
352 517
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
352 517
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8 912 176
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7 093 808
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 818 368
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 194 540
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
23 752
003
Капитальные расходы государственного органа
1 052
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

58 851
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
86 579
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 291
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
99 389
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
342 144
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52 534
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
145 203
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
84 253
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
50 221
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
26 926
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
6 618
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
188
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
60 950
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
60 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
950
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
14 945 113
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 459 233
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
352 517
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
352 517
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 912 176
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7 093 808
004
Инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 818 368
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
1 194 540
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
23 752
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 052
004
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, оның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру