О переименовании улицы в селе Бекболат Первомайского сельского округа
Решение акима Первомайского сельского округа Карасайского района Алматинской области от 25 декабря 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2020 года № 5842
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бекболат Первомайского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 24 декабря 2019 года, аким Первомайского сельского округа Карасайского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Депутат" в улицу "Шаңырақ" в селе Бекболат Первомайского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Первомайского сельского округа Е. Мукатаев

Бірінші май ауылдық округінің Бекболат ауылындағы көшені қайта атау туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 желтоқсанда № 5842 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бірінші май ауылдық округінің Бекболат ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Қарасай ауданының Бірінші май ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бірінші май ауылдық округінің Бекболат ауылындағы "Депутат" көшесі "Шаңырақ" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бірінші май ауылдық округінің әкімі Е. Мукатаев