О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 65-234 "О бюджете Каратальского района на 2020-2022 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 7 апреля 2020 года № 69-248. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 апреля 2020 года № 5468
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 7 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 65-234 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5379, опубликован 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 7 682 267 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 571 123 тысячи тенге;
неналоговые поступления 8 076 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7 732 тысячи тенге;
поступления трансфертов 7 095 336 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 286 973 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 898 586 тысяч тенге;
субвенции 3 909 777 тысяч тенге;
2) затраты 9 926 567 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 34 937 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 55 671 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 20 734 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 279 237 тысяч тенге;

Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-234 "Қаратал ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 69-248 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 13 сәуірде № 5468 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-234 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5379 тіркелген, 2020 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 682 267 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 571 123 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 076 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7 732 мың теңге;
трансферттер түсімдері 7 095 336 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 286 973 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 898 586 мың теңге;
субвенциялар 3 909 777 мың теңге;
2) шығындар 9 926 567 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 34 937 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 55 671 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20 734 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 279 237 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 279 237 тысяч тенге";
в пункте 2:
цифры "7048" заменить на цифры "28194".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 279 237 мың теңге";
2-тармақтағы:
"7048" саны "28194" санына ауыстырылсын".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Б. Кумаров
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение к решению Каратальского районного маслихата от 7 апреля 2020 года № 69-248
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 65-234 "О бюджете Каратальского района на 2020-2022 годы"
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Кумаров
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 сәуірі № 69-248 шешіміне қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65-234 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып