О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 65-234 "О бюджете Каратальского района на 2020-2022 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 24 июля 2020 года № 73-263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 августа 2020 года № 5577
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 65-234 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5379, опубликован 13 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 10 093 408 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 470 412 тысячи тенге;
неналоговые поступления 8 721 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 115 728 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 498 547 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 781 705 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 807 065 тысяч тенге;
субвенции 3 909 777 тысяч тенге;
2) затраты 12 366 562 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 37 604 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 58 338 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20 734 тысячи тенге;

Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-234 "Қаратал ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 73-263 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 3 тамызда № 5577 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-234 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5379 тіркелген, 2020 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 10 093 408 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 470 412 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 721 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 115 728 мың теңге;
трансферттер түсімдері 9 498 547 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 781 705 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 807 065 мың теңге;
субвенциялар 3 909 777 мың теңге;
2) шығындар 12 366 562 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 37 604 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 58 338 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20 734 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 310 758 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 310 758 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 310 758 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 310 758 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата А. Пусурманов
Исполняющий обязанности секретаря Каратальского районного маслихата Р. Ахмедчинов
Приложение к решению Каратальского районного маслихата от 24 июля 2020 года № 73-263
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 65-234 "О бюджете Каратальского района на 2020-2022 годы"
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Пусурманов
Қаратал аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы Р. Ахмедчинов
Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдесі № 73-263 шешіміне қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65-234 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып

1504
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27040
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1056853
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
119142
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1859484
1
Социальное обеспечение
1134686
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1102934
005
Государственная адресная социальная помощь
1102934
464
Отдел образования района (города областного значения)
31752
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13202
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
18550
2
Социальная помощь
653308
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
653308
002
Программа занятости
400158
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11585
006
Оказание жилищной помощи
28531
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44061
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2545
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57691
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
71513
023
Oбеспечение деятельности центров занятости
37224
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
71490
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66490
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25982
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9339
021
Капитальные расходы государственного органа
27117
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4052
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)

1504
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
27040
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1056853
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
119142
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1859484
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1134686
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1102934
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1102934
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
31752
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13202
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
18550
2
Әлеуметтік көмек
653308
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
653308
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
400158
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11585
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
28531
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44061
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2545
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
57691
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
71513
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37224
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
71490
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66490
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25982
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9339
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
27117
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
4052
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі