О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 65-234 "О бюджете Каратальского района на 2020-2022 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 9 декабря 2020 года № 81-280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2020 года № 5804
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 65-234 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5379, опубликован 13 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 9 632 687 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 503 331 тысяча тенге;
неналоговые поступления 16 887 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 173 337 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 939 132 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 60 514 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 8 878 618 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 009 496 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 959 345 тысяч тенге;
субвенции 3 909 777 тысяч тенге;
2) затраты 11 656 515 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 37 603 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 58 338 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20 735 тысяч тенге;

Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-234 "Қаратал ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 81-280 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 11 желтоқсанда № 5804 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-234 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5379 тіркелген, 2020 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 632 687 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 503 331 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16 887 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 173 337 мың теңге;
трансферттер түсімдері 8 939 132 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 60 514 мың теңге;
мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер 8 878 618 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 009 496 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 959 345 мың теңге;
субвенциялар 3 909 777 мың теңге;
2) шығындар 11 656 515 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 37 603 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 58 338 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20 735 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 061 431 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 061 431 тысяча тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 061 431 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 061 431 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Р. Жапаркулов
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение к решению Каратальского районного маслихата от 9 декабря 2020 года № 81-280
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 65-234
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы Р. Жапаркулов
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 81-280 шешіміне қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-234 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып

13298
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
26450
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
61724
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
920
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22278
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
935101
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
113294
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1383433
1
Социальное обеспечение
693422
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
665105
005
Государственная адресная социальная помощь
665105
464
Отдел образования района (города областного значения)
28317
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13202
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
15115
2
Социальная помощь
616238
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
616238
002
Программа занятости
377406
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10432
006
Оказание жилищной помощи
28531
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32133
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2308
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57691
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
70513
023
Oбеспечение деятельности центров занятости
37224
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
73773
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
72773
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

13298
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
26450
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
61724
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
920
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
22278
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
935101
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
113294
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1383433
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
693422
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
665105
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
665105
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
28317
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13202
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
15115
2
Әлеуметтік көмек
616238
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
616238
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
377406
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10432
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
28531
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32133
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2308
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
57691
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
70513
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37224
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
73773
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
72773
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер