О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2020-2022 годы
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2020 года № 58-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 января 2020 года № 5410.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 12 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 518 625 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 71 160 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 447 465 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 430 857 тысяч тенге;
субвенция 16 608 тысяч тенге;
2) затраты 531 360 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 735 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 735 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 71-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 81 877 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 977 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 76 900 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 55 082 тысячи тенге;
субвенция 21 818 тысяч тенге;
2) затраты 82 281 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 404 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 404 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 71-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 58-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 20 қаңтарда № 5410 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 12-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 518 625 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 71 160 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 447 465 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 430 857 мың теңге;
субвенциялар 16 608 мың теңге;
2) шығындар 531 360 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 735 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 735 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 71-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 81 877 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 76 900 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 55 082 мың теңге;
субвенциялар 21 818 мың теңге;
2) шығындар 82 281 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 404 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 404 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 71-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2020-2022 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 138 992 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 277 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 127 715 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 112 834 тысячи тенге;
субвенция 14 881 тысяча тенге;
2) затраты 139 573 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 581 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 581 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 71-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет Мукрынского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 124 580 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 105 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 119 475 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 94 469 тысяч тенге;
субвенция 25 006 тысяч тенге;
2) затраты 125 919 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 339 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 339 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 71-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Муканчинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 68 233 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 122 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 60 111 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 45 576 тысяч тенге;
субвенция 14 535 тысяч тенге;
2) затраты 73 817 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 584 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 584 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 23.11.2020 № 69-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 138 992 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 277 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 127 715 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 112 834 мың теңге;
субвенциялар 14 881 мың теңге;
2) шығындар 139 573 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 581 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 581 мың теңге.
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 71-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020-2022 жылдарға арналған Мұқыры ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 124 580 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 105 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 119 475 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 94 469 мың теңге;
субвенциялар 25 006 мың теңге;
2) шығындар 125 919 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 339 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 339 мың теңге.
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 71-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020-2022 жылдарға арналған Мұқаншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68 233 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 122 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 60 111 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 45 576 мың теңге;
субвенциялар 14 535 мың теңге;
2) шығындар 73 817 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 584 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 584 мың теңге.
Ескерту. 5 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 23.11.2020 № 69-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020-2022 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 69 039 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 577 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 65 462 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 43 815 тысяч тенге;
субвенция 21 647 тысяч тенге;
2) затраты 69 445 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 406 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 406 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 71-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 92 903 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 094 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 83 809 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 70 132 тысячи тенге;
субвенция 13 677 тысяч тенге;
2) затраты 94 582 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 679 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 679 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 71-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 55 191 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 521 тысяча тенге;
неналоговые поступления 201 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 53 469 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 33 981 тысяча тенге;
субвенция 19 488 тысяч тенге;
2) затраты 55 191 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 71-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить бюджет Каблисанского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 69 039 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 577 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 65 462 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 43 815 мың теңге;
субвенциялар 21 647 мың теңге;
2) шығындар 69 445 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 406 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 406 мың теңге.
Ескерту. 6 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 71-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2020-2022 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 92 903 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 094 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге
трансферттер түсімі 83 809 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 70 132 мың теңге;
субвенциялар 13 677 мың теңге;
2) шығындар 94 582 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 679 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 679 мың теңге.
Ескерту. 7 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 71-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020-2022 жылдарға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55 191 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 521 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 201 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге
трансферттер түсімі 53 469 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 33 981 мың теңге;
субвенциялар 19 488 мың теңге;
2) шығындар 55 191 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 8 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 71-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2020-2022 жылдарға арналған Қаблиса ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 23.11.2020 № 69-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".

3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 10 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 23.11.2020 № 69-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.