О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 9 января 2020 года № 58-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2020-2022 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 20 апреля 2020 года № 61-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 апреля 2020 года № 5487
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 58-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5410, опубликован 24 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 521 322 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 109 385 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 411 937 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 395 329 тысяч тенге;
субвенция 16 608 тысяч тенге;
2) затраты 521 428 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 106 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 106 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 72 901 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 052 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 64 849 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 43 031 тысяча тенге;
субвенция 21 818 тысяч тенге;
2) затраты 72 910 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 тысяч тенге;

Көксу ауданы мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 58-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 61-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 23 сәуірде № 5487 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 58-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5410 тіркелген, 2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 521 322 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 109 385 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 411 937 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 395 329 мың теңге;
субвенциялар 16 608 мың теңге;
2) шығындар 521 428 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 106 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 106 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 72 901 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 052 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 64 849 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 43 031 мың теңге;
субвенциялар 21 818 мың теңге;
2) шығындар 72 910 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 114 658 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 277 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 103 381 тысяча тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 88 500 тысяч тенге;
субвенция 14 881 тысяча тенге;
2) затраты 114 674 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 16 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 16 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Мукрынского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 88 158 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 812 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 82 346 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 57 340 тысяч тенге;
субвенция 25 006 тысяч тенге;
2) затраты 88 190 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 32 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 32 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Муканчинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 54 269 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 297 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 43 972 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 29 437 тысяч тенге;
субвенция 14 535 тысяч тенге;
2) затраты 54 678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 409 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 409 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 114 658 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 277 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 103 381 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 88 500 мың теңге;
субвенциялар 14 881 мың теңге;
2) шығындар 114 674 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 16 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 16 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Мұқыры ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 88 158 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 812 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 82 346 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 57 340 мың теңге;
субвенциялар 25 006 мың теңге;
2) шығындар 88 190 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 32 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 32 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Мұқаншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 54269 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 297 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 43 972 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 29 437 мың теңге;
субвенциялар 14 535 мың теңге;
2) шығындар 54 678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 409 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 409 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 54 547 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 183 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 50 364 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 28 717 тысяч тенге;
субвенция 21 647 тысяч тенге;
2) затраты 54 568 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 21 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21 тысяча тенге.";
"7. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 74 753 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 749 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 64 004 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 50 327 тысяч тенге;
субвенция 13 677 тысяч тенге;
2) затраты 74 777 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 24 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 24 тысячи тенге.";
"8. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 45 905 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 815 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 44 090 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 24 602 тысячи тенге;
субвенция 19 488 тысяч тенге;
2) затраты 45 905 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"9. Утвердить бюджет Каблисанского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 223 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 24 397 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 6 911 тысячи тенге;

1) кірістер 54 547 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 183 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 50 364 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 28 717 мың теңге;
субвенциялар 21 647 мың теңге;
2) шығындар 54 568 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 74 753 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 749 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге
трансферттер түсімі 64 004 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 50 327 мың теңге;
субвенциялар 13 677 мың теңге;
2) шығындар 74 777 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 24 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 24 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45 905 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 815 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге
трансферттер түсімі 44 090 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 24 602 мың теңге;
субвенциялар 19 488 мың теңге;
2) шығындар 45 905 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Қаблиса ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 223 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге
трансферттер түсімі 24 397 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 6 911 мың теңге;

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района О. Нуртаев
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы О. Нуртаев
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы А. Досымбеков