О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 9 января 2020 года № 58-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2020-2022 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 7 августа 2020 года № 63-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 августа 2020 года № 5608
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 58-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5410, опубликован 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 547 000 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 109 385 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 437 615 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 421 007 тысяч тенге;
субвенция 16 608 тысяч тенге;
2) затраты 547 106 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 106 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 106 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 78 055 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 372 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 72 683 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 50 865 тысяч тенге;
субвенция 21 818 тысяч тенге;
2) затраты 78 064 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 тысяч тенге.";

Көксу ауданы мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 58-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 тамыздағы № 63-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 18 тамызда № 5608 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 58-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5410 тіркелген, 2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 547 000 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 109 385 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 437 615 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 421 007 мың теңге;
субвенциялар 16 608 мың теңге;
2) шығындар 547 106 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 106 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 106 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 78 055 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 372 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 72 683 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 50 865 мың теңге;
субвенциялар 21 818 мың теңге;
2) шығындар 78 064 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 мың теңге.";

"3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 136 447 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 277 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 125 170 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 110 289 тысяч тенге;
субвенция 14 881 тысяча тенге;
2) затраты 136 463 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 16 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 16 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Мукрынского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 118 716 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 812 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 112 904 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 87 898 тысяч тенге;
субвенция 25 006 тысяч тенге;
2) затраты 118 748 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 32 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 32 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Муканчинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 61 553 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 297 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 51 256 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 36 721 тысяча тенге;
субвенция 14 535 тысяч тенге;
2) затраты 61 962 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 409 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 409 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 69 592 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 183 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;

"3. 2020-2022 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 136 447 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 277 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 125 170 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 110 289 мың теңге;
субвенциялар 14 881 мың теңге;
2) шығындар 136 463 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 16 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 16 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Мұқыры ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 118 716 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 812 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 112 904 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 87 898 мың теңге;
субвенциялар 25 006 мың теңге;
2) шығындар 118 748 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 32 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 32 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Мұқаншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 61 553 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 297 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 51 256 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 36 721 мың теңге;
субвенциялар 14 535 мың теңге;
2) шығындар 61 962 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 409 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 409 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69 592 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 183 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

поступления трансфертов 65 409 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 43 762 тысячи тенге;
субвенция 21 647 тысяч тенге;
2) затраты 69 613 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 21 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21 тысяча тенге.";
"7. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 103 058 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 749 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 92 309 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 78 632 тысячи тенге;
субвенция 13 677 тысяч тенге;
2) затраты 103 082 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 24 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 24 тысячи тенге.";
"8. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 53 212 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 815 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 51 397 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 31 909 тысяч тенге;
субвенция 19 488 тысяч тенге;
2) затраты 53 212 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"9. Утвердить бюджет Каблисанского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 30 711 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 885 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 11 399 тысяч тенге;
субвенция 17 486 тысяч тенге;
2) затраты 30 711 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

трансферттер түсімі 65 409 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 43 762 мың теңге;
субвенциялар 21 647 мың теңге;
2) шығындар 69 613 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 103 058 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 749 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге
трансферттер түсімі 92 309 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 78 632 мың теңге;
субвенциялар 13 677 мың теңге;
2) шығындар 103 082 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 24 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 24 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 53 212 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 815 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге
трансферттер түсімі 51 397 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 31 909 мың теңге;
субвенциялар 19 488 мың теңге;
2) шығындар 53 212 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Қаблиса ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30 711 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге
трансферттер түсімі 28 885 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 11 399 мың теңге;
субвенциялар 17 486 мың теңге;
2) шығындар 30 711 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".

3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.