О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 8 января 2020 года № 64-302 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2020-2022 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 20 ноября 2020 года № 78-367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 ноября 2020 года № 5784
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2020-2022 годы" от 8 января 2020 года № 64-302 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5404, опубликован 21 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 5, 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 86 568 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 443 тысячи тенге;
поступления трансфертов 83 125 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 63 961 тысяча тенге;
субвенции 19 164 тысячи тенге;
2) затраты 91 055 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 487 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 487 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 405 724 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 178 тысяч тенге;
поступления трансфертов 376 546 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 349 474 тысячи тенге;
субвенции 27 072 тысячи тенге;
2) затраты 406 316 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 592 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 592 тысячи тенге.";
"8. Утвердить бюджет Текесского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 64-302 "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 78-367 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 қарашада № 5784 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 64-302 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5404 тіркелген, 2020 жылдың 21 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 5, 8-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 86 568 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 443 мың теңге;
трансферттер түсімдері 83 125 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 63 961 мың теңге;
субвенциялар 19 164 мың теңге;
2) шығындар 91 055 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 487 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 487 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 405 724 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 178 мың теңге;
трансферттер түсімдері 376 546 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 349 474 мың теңге;
субвенциялар 27 072 мың теңге;
2) шығындар 406 316 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 592 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 592 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Текес ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 87 846 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов 83 731 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 63 966 тысяч тенге;
субвенции 19 765 тысяч тенге;
2) затраты 89 597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 751 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 751 тысяча тенге.".

1) кірістер 87 846 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 115 мың теңге;
трансферттер түсімдері 83 731 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 63 966 мың теңге;
субвенциялар 19 765 мың теңге;
2) шығындар 89 597 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 751 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 751 мың теңге.".

2. Приложения 1, 13, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Райымбекского
районного маслихата С. Мусирбаев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев

2. Көрсетілген шешімнің 1, 13, 22-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Председатель сессии Райымбекского
районного маслихата С. Мусирбаев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 20 ноября 2020 года № 78-367
Приложение 13 к решению Райымбекского районного маслихата от 8 января 2020 года № 64-302 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2020-2022 годы"
Бюджет Нарынкольского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 78-367 шешіміне 2-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы "8" қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 64-302 шешіміне 13-қосымша
2020 жылға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер