О признании утратившим силу решения Панфиловского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Панфиловскому району" от 26 ноября 2019 года № 6-62-362
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 16 апреля 2020 года № 6-69-396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 апреля 2020 года № 5488
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Панфиловскому району" от 26 ноября 2019 года № 6-62-362 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5309, опубликован от 04 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам законности, охраны прав граждан, окружающей среды, коммунальных услуг".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Панфиловского
районного маслихата М. Ажибеков
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров

Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданы бойынша тіркелген салықтың біріңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2019 жылғы 26 қарашадағы № 6-62-362 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 6-69-396 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 23 сәуірде № 5488 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданы бойынша тіркелген салықтың біріңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2019 жылғы 26 қарашадағы № 6-62-362 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 5309 тіркелген, 2019 жылдың 04 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Заңдылық, азаматтардың құқығын, қоршаған ортаны қорғау, коммуналдық қызмет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Ажибеков
Панфилов аудандық мәслихатының
хатшысы Е. Шокпаров