О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 9 января 2020 года № 6-66-381 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2020-2022 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 20 ноября 2020 года № 6-79-436. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 ноября 2020 года № 5768
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 6-66-381 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5399, опубликован 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 500 858 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 258 256 тысяч тенге;
поступления трансфертов 242 602 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 242 602 тысячи тенге;
2) затраты 509 409 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 551 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 551 тысяча тенге.";
"2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 27 891 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 297 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 594 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8 152 тысячи тенге;
субвенции 15 442 тысячи тенге;
2) затраты 29 360 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 469 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 469 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 6-66-381 "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 6-79-436 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 26 қарашада № 5768 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 6-66-381 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5399 тіркелген, 2020 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 500 858 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 258 256 мың теңге;
трансферттер түсімі 242 602 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 242 602 мың теңге;
2) шығындар 509 409 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 551 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 551 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27 891 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 297 мың теңге;
трансферттер түсімі 23 594 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 152 мың теңге;
субвенциялар 15 442 мың теңге;
2) шығындар 29 360 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 469 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 469 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 36 289 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 552 тысячи тенге;
поступления трансфертов 26 737 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 847 тысяч тенге;
субвенции 18 890 тысяч тенге;
2) затраты 42 440 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 151 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 151 тысяча тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 36 187 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 307 тысяч тенге;
поступления трансфертов 26 880 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 220 тысяч тенге;
субвенции 19 660 тысяч тенге;
2) затраты 39 517 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 330 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 330 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Жаскентского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 28 982 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 086 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 896 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 937 тысяч тенге;
субвенции 14 959 тысяч тенге;
2) затраты 31 130 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 148 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 148 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Коктальского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 107 950 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 25 928 тысяч тенге;
поступления трансфертов 82 022 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 66 743 тысячи тенге;
субвенции 15 279 тысяч тенге;
2) затраты 113 412 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 462 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 462 тысячи тенге.";
"7. Утвердить бюджет Конуроленского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 36 289 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 552 мың теңге;
трансферттер түсімі 26 737 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 847 мың теңге;
субвенциялар 18 890 мың теңге;
2) шығындар 42 440 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 151 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 151 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 36 187 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 307 мың теңге;
трансферттер түсімі 26 880 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 220 мың теңге;
субвенциялар 19 660 мың теңге;
2) шығындар 39 517 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 330 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 330 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Жаскент ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28 982 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 086 мың теңге;
трансферттер түсімі 19 896 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 937 мың теңге;
субвенциялар 14 959 мың теңге;
2) шығындар 31 130 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 148 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 148 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Көктал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 107 950 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 25 928 мың теңге;
трансферттер түсімі 82 022 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 66 743 мың теңге;
субвенциялар 15 279 мың теңге;
2) шығындар 113 412 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 462 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 462 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Қоңырөлең ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 74 829 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 919 тысяч тенге;
поступления трансфертов 66 910 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 47 458 тысяч тенге;
субвенции 19 452 тысячи тенге;
2) затраты 75 090 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 261 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 261 тысяча тенге.";
"8. Утвердить бюджет Пиджимского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 201 992 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 36 624 тысячи тенге;
неналоговые поступления 64 тысячи тенге;
поступления трансфертов 165 304 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 157 986 тысяч тенге;
субвенции 7 318 тысяч тенге;
2) затраты 221 097 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 19 105 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 19 105 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Сарыбельского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 84 004 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 793 тысячи тенге;
поступления трансфертов 78 211 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 55 340 тысяч тенге;
субвенции 22 871 тысяча тенге;
2) затраты 85 305 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 301 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 301 тысяча тенге.";
"10. Утвердить бюджет Талдынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 38 241 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 467 тысяч тенге;
поступления трансфертов 30 774 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8 694 тысячи тенге;
субвенции 22 080 тысяч тенге;
2) затраты 39 242 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 001 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 001 тысяча тенге.";
"11. Утвердить бюджет Улкенагашского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 74 829 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 919 мың теңге;
трансферттер түсімі 66 910 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 47 458 мың теңге;
субвенциялар 19 452 мың теңге;
2) шығындар 75 090 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 261 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 261 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Пенжім ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 201 992 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 36 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 64 мың теңге;
трансферттер түсімі 165 304 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 157 986 мың теңге;
субвенциялар 7 318 мың теңге;
2) шығындар 221 097 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 19 105 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 19 105 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Сарыбел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 84 004 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 793 мың теңге;
трансферттер түсімі 78 211 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 55 340 мың теңге;
субвенциялар 22 871 мың теңге;
2) шығындар 85 305 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 301 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 301 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Талды ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 38 241 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 467 мың теңге;
трансферттер түсімі 30 774 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 694 мың теңге;
субвенциялар 22 080 мың теңге;
2) шығындар 39 242 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 001 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 001 мың теңге.";
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Үлкенағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 893 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 893 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 893 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 893 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Панфиловского
районного маслихата А. Ходжамбердиев
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от 20 ноября 2020 года № 6-79-436

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Ходжамбердиев
Панфилов аудандық мәслихатының
хатшысы Е. Шокпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 6-79-436 шешіміне 1-қосымша