О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 9 января 2020 года № 6-66-381 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2020-2022 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 15 декабря 2020 года № 6-81-443. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 декабря 2020 года № 5827
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 6-66-381 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5399, опубликован 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 551 796 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 296 456 тысяч тенге;
поступления трансфертов 255 340 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 255 340 тысяч тенге;
2) затраты 560 347 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 551 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 551 тысяча тенге.";
"5. Утвердить бюджет Жаскентского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 28 184 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 086 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 098 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 139 тысяч тенге;
субвенции 14 959 тысяч тенге;
2) затраты 30 332 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 148 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 148 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Коктальского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 6-66-381 "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 6-81-443 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 22 желтоқсанда № 5827 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 6-66-381 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5399 тіркелген, 2020 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 551 796 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 296 456 мың теңге;
трансферттер түсімі 255 340 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 255 340 мың теңге;
2) шығындар 560 347 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 551 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 551 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Жаскент ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28 184 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 086 мың теңге;
трансферттер түсімі 19 098 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 139 мың теңге;
субвенциялар 14 959 мың теңге;
2) шығындар 30 332 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 148 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 148 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Көктал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 107 403 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 25 928 тысяч тенге;
поступления трансфертов 81 475 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 66 196 тысяч тенге;
субвенции 15 279 тысяч тенге;
2) затраты 112 865 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 462 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 462 тысячи тенге.";
"7. Утвердить бюджет Конуроленского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 76 947 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 919 тысяч тенге;
поступления трансфертов 69 028 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 49 576 тысяч тенге;
субвенции 19 452 тысячи тенге;
2) затраты 77 208 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 261 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 261 тысяча тенге.";
"8. Утвердить бюджет Пиджимского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 210 393 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 36 624 тысячи тенге;
неналоговые поступления 64 тысячи тенге;
поступления трансфертов 173 705 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 166 387 тысяч тенге;
субвенции 7 318 тысяч тенге;
2) затраты 229 498 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 19 105 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 19 105 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Сарыбельского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 85 964 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 793 тысячи тенге;
поступления трансфертов 80 171 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 57 300 тысяч тенге;
субвенции 22 871 тысяча тенге;
2) затраты 87 265 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 301 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 301 тысяча тенге.";
"11. Утвердить бюджет Улкенагашского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 107 403 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 25 928 мың теңге;
трансферттер түсімі 81 475 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 66 196 мың теңге;
субвенциялар 15 279 мың теңге;
2) шығындар 112 865 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 462 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 462 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Қоңырөлең ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 76 947 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 919 мың теңге;
трансферттер түсімі 69 028 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 49 576 мың теңге;
субвенциялар 19 452 мың теңге;
2) шығындар 77 208 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 261 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 261 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Пенжім ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 210 393 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 36 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 64 мың теңге;
трансферттер түсімі 173 705 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 166 387 мың теңге;
субвенциялар 7 318 мың теңге;
2) шығындар 229 498 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 19 105 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 19 105 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Сарыбел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 85 964 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 793 мың теңге;
трансферттер түсімі 80 171 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 57 300 мың теңге;
субвенциялар 22 871 мың теңге;
2) шығындар 87 265 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 301 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 301 мың теңге.";
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Үлкенағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 77 482 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 088 тысяч тенге;
неналоговые поступления 96 тысяч тенге;
поступления трансфертов 72 298 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 53 326 тысяч тенге;
субвенции 18 972 тысячи тенге;
2) затраты 78 536 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 054 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 054 тысячи тенге.";
"12. Утвердить бюджет Улкеншыганского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 159 357 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23 609 тысяч тенге;
неналоговые поступления 75 тысяч тенге;
поступления трансфертов 135 673 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 115 385 тысяч тенге;
субвенции 20 288 тысяч тенге;
2) затраты 177 432 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 18 075 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 18 075 тысяч тенге.";
"13. Утвердить бюджет Ушаральского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 74 277 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 961 тысяча тенге;
неналоговые поступления 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов 66 296 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 44 006 тысяч тенге;
субвенции 22 290 тысяч тенге;
2) затраты 77 280 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 003 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 003 тысячи тенге.";
"14. Утвердить бюджет Шолакайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 36 735 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 14 181 тысяча тенге;
поступления трансфертов 22 554 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 587 тысяч тенге;
субвенции 12 967 тысяч тенге;
2) затраты 38 628 тысяч тенге;

1) кірістер 77 482 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 088 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 96 мың теңге;
трансферттер түсімі 72 298 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 53 326 мың теңге;
субвенциялар 18 972 мың теңге;
2) шығындар 78 536 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 054 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 054 мың теңге.";
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Үлкеншыған ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 159 357 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23 609 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 75 мың теңге;
трансферттер түсімі 135 673 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 115 385 мың теңге;
субвенциялар 20 288 мың теңге;
2) шығындар 177 432 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 18 075 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 18 075 мың теңге.";
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Үшарал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38 және 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 74 277 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 961 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20 мың теңге;
трансферттер түсімі 66 296 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 44 006 мың теңге;
субвенциялар 22 290 мың теңге;
2) шығындар 77 280 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 003 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 003 мың теңге.";
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Шолақай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41 және 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 36 735 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 14 181 мың теңге;
трансферттер түсімі 22 554 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 587 мың теңге;
субвенциялар 12 967 мың теңге;
2) шығындар 38 628 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 893 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 893 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 13, 16, 19, 22, 25, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 893 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 893 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 13, 16, 19, 22, 25, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.