О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 72-287 "О бюджете Сарканского района на 2020-2022 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 9 сентября 2020 года № 85-332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 сентября 2020 года № 5649
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджете Сарканского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 72-287 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5396, опубликован 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 11 147 605 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 695 547 тысяч тенге;
неналоговые поступления 67 871 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 24 853 тысячи тенге;
поступления трансфертов 10 359 334 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 635 776 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 311 309 тысяч тенге;
субвенции 4 412 249 тысяч тенге;
2) затраты 12 500 813 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 42 101 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 65 695 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 23 594 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 395 309 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 395 309 тысяч тенге.".

Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 72-287 "Сарқан ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қыркүйектегі № 85-332 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 14 қыркүйекте № 5649 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 72-287 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5396 тіркелген, 2020 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11 147 605 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 695 547 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 67 871 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 24 853 мың теңге;
трансферттер түсімі 10 359 334 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 635 776 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 311 309 мың теңге;
субвенциялар 4 412 249 мың теңге;
2) шығындар 12 500 813 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 42 101 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 65 695 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 23 594 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 395 309 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 395 309 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, законности и защиты прав".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Сарканского
районного маслихата Е. Алинов
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Алинов
Сарқан аудандық мәслихатының
хатшысы К. Абдрахманов