О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 72-287 "О бюджете Сарканского района на 2020-2022 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 12 ноября 2020 года № 89-346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 ноября 2020 года № 5758
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджете Сарканского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 72-287 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5396, опубликован 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 10 973 298 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 688 847 тысяч тенге;
неналоговые поступления 58 571 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 24 853 тысячи тенге;
поступления трансфертов 10 201 027 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 16 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 16 000 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 10 185 027 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 672 624 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1 100 154 тысячи тенге;
субвенции 4 412 249 тысяч тенге;
2) затраты 12 326 506 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 41 721 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 65 315 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 23 594 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 394 929 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 394 929 тысяч тенге.".

Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 72-287 "Сарқан ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 қарашадағы № 89-346 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 16 қарашада № 5758 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 72-287 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5396 тіркелген, 2020 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 10 973 298 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 688 847 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 58 571 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 24 853 мың теңге;
трансферттер түсімі 10 201 027 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 16 000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып коюлар 16 000 мың теңге;
мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер 10 185 027 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 672 624 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 100 154 мың теңге;
субвенциялар 4 412 249 мың теңге;
2) шығындар 12 326 506 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 41 721 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 65 315 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 23 594 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 394 929 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 394 929 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, законности и защиты прав".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Сарканского
районного маслихата Е. Мадьяров
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Мадьяров
Сарқан аудандық мәслихатының
хатшысы К. Абдрахманов

16 100
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
66 813
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 298
012
Капитальные расходы государственного органа
188
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19 996
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
451 071
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
334 180
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 194 231
1
Социальное обеспечение
551 348
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
548 165
005
Государственная адресная социальная помощь
548 165
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 183
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 183
2
Социальная помощь
601 802
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
601 802
002
Программа занятости
355 895
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15 322
006
Оказание жилищной помощи
43 747
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 466
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 749
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
55 619
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
57 329
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41 675
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41 081
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35 081
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 444
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 397
021
Капитальные расходы государственного органа

16 100
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
66 813
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2 298
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
188
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19 996
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
451 071
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
334 180
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 194 231
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
551 348
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
548 165
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
548 165
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 183
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 183
2
Әлеуметтiк көмек
601 802
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
601 802
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
355 895
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15 322
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
43 747
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 466
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 749
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
55 619
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
57 329
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41 675
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41 081
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 081
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 444
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 397
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары