О признании утратившими силу некоторых решений Талгарского районного маслихата
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 3 августа 2020 года № 60-254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 августа 2020 года № 5603
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Талгарского районного маслихата:
1) "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Талгарском районе" от 29 марта 2016 года № 2-11 (зарегистрирован в Реестре государственной регистарции нормативных правовых актов № 3805, опубликован 16 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Талгарского районного маслихата и его описания" от 03 марта 2017 года № 12-74 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4170, опубликован 21 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талгарского районного маслихата Андасову Миру Кудайбергеновну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата А. Сембаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Еңкебайұлы

Талғар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 тамыздағы № 60-254 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 11 тамызда № 5603 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Талғар ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 29 наурыздағы № 2-11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3805 тіркелген, 2016 жылдың 16 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) "Талғар аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 03 наурыздағы № 12-74 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4170 тіркелген, 2017 жылдың 21 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Андасова Мира Кудайбергеновнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Сембаев
Талғар аудандық мәслихаттың
хатшысы Ж. Еңкебайұлы