О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 10 января 2020 года № 6-60-347 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2020-2022 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 11 августа 2020 года № 6-67-386. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 августа 2020 года № 5619
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 6-60-347 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5415, опубликован 28 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 5, 6, 11, 12, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 394109 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 63543 тысячи тенге;
поступления трансфертов 330566 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 111308 тысяч тенге;
субвенции 219258 тысяч тенге;
2) затраты 418902 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 24793 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 24793 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24375 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5012 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19363 тысячи тенге, в том числе:
субвенции 19363 тысячи тенге;
2) затраты 25276 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 901 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 901 тысяча тенге.";

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 6-60-347 "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 тамыздағы № 6-67-386 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 20 тамызда № 5619 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 6-60-347 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5415 тіркелген, 2020 жылдың 28 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 11, 12, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 394109 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 63543 мың теңге;
трансферттер түсімі 330566 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 111308 мың теңге;
субвенциялар 219258 мың теңге.
2) шығындар 418902 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 24793 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 24793 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24375 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5012 мың теңге;
трансферттер түсімі 19363 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 19363 мың теңге.
2) шығындар 25276 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 901 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 901 мың теңге.";

"6. Утвердить бюджет Тиирменского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 41884 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5324 тысячи тенге;
поступления трансфертов 36560 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12562 тысячи тенге;
субвенции 23998 тысяч тенге;
2) затраты 51989 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10105 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10105 тысяч тенге.";
"11. Утвердить бюджет Калжатского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 31080 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4992 тысячи тенге;
поступления трансфертов 26088 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4876 тысяч тенге;
субвенции 21212 тысяч тенге;
2) затраты 32581 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1501 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1501 тысяча тенге.";
"12. Утвердить бюджет Бахарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35, 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 76986 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5102 тысячи тенге;
поступления трансфертов 71884 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 48244 тысячи тенге;
субвенции 23640 тысяч тенге;
2) затраты 77143 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 157 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 157 тысяч тенге.";
"14. Утвердить бюджет Шарынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41, 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 58344 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 8712 тысяч тенге;
поступления трансфертов 49632 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 26516 тысяч тенге;
субвенции 23116 тысяч тенге;

"6. 2020-2022 жылдарға арналған Тиірмен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 41884 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5324 мың теңге;
трансферттер түсімі 36560 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12562 мың теңге;
субвенциялар 23998 мың теңге.
2) шығындар 51989 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10105 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10105 мың теңге.";
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Калжат ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31080 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4992 мың теңге;
трансферттер түсімі 26088 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4876 мың теңге
субвенциялар 21212 мың теңге.
2) шығындар 32581 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1501 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1501 мың теңге.";
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Бахар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35, 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 76986 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5102 мың теңге;
трансферттер түсімі 71884 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 48244 мың теңге;
субвенциялар 23640 мың теңге.
2) шығындар 77143 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 157 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 157 мың теңге.";
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Шарын ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41, 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 58344 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8712 мың теңге;
трансферттер түсімі 49632 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 26516 мың теңге;
субвенциялар 23116 мың теңге.

2) затраты 58347 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 13, 16, 31, 34, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.

2) шығындар 58347 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 13, 16, 31, 34, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата Е. Ахметов
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от 11 августа 2020 года № 6-67-386

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Ахметов
Ұйғыр аудандық мәслихатының
хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 тамыздағы № 6-67-386 шешіміне 1-қосымша