О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 29-100 "О бюджете Кегенского района на 2020-2022 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 8 сентября 2020 года № 39-134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 сентября 2020 года № 5646
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 29-100 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5398, опубликован 13 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 11 723 493 тысячи тенге в том числе:
налоговые поступления 865 977 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 295 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2 601 тысяча тенге;
поступления трансфертов 10 853 620 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 775 795 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 601 934 тысячи тенге;
субвенции 4 475 891 тысяча тенге;
2) затраты 13 644 540 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 157 926 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 166 680 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8 754 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 078 973 тысячи тенге;

Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 29-100 "Кеген ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қыркүйектегі № 39-134 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 14 қыркүйекте № 5646 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 29-100 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5398 тіркелген, 2020 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандақ бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11 723 493 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 865 977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 295 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 2 601 мың теңге;
трансферттер түсімі 10 853 620 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 775 795 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 601 934 мың теңге;
субвенциялар 4 475 891 мың теңге;
2) шығындар 13 644 540 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 157 926 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 166 680 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8 754 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 078 973 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 078 973 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата С. Смагулов
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов
Приложение к решению Кегенского районного маслихата от 8 сентября 2020 года № 39-134

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 078 973 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм, тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының
сессия төрағасы С. Смагулов
Кеген аудандық маслихаттың
хатшысы Н. Советов
Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 29-100 шешіміне қосымша

2 051 082
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 432
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
93 104
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
46 405
012
Капитальные расходы государственного органа
438
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 576
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 616 474
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
266 653
06
Социальное помощь и социальная обеспечение
804 154
01
Социальное обеспечение
340 179
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
337 728
005
Государственная адресная социальная помощь
337 728
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 451
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 451
02
Социальная помощь
421 816
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
421 816
002
Программа занятости
237 405
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23 859
006
Оказание жилищной помощи
4 801
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34 060
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 909
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53 843
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 830
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47 109
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42 159
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34 159
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 523
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

2 051 082
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 432
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
93 104
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
46 405
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
438
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12 576
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 616 474
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
266 653
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
804 154
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
340 179
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
337 728
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
337 728
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 451
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 451
02
Әлеуметтік көмек
421 816
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
421 816
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
237 405
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23 859
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 801
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34 060
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 909
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
53 843
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсетілетін тіл маманының қызметтерін ұсыну
18 830
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47 109
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42 159
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34 159
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 523
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу